2737
2734
عنوان

ذخیره کم تخمدان

791 بازدید | 44 پست

سلام به همه دوستای گلم،دوستان من چند وقتیه که اقدام به بارداری کردم و آزمایشات قبل بارداری رو انجام دادم مشکلی نداشتم اما هیچ وقت دکترم سونوی فولیکول برام انجام نداده بود تا اینکه ماه قبل سونوی فولیکول انجام داد و فقط یه فولیکول ۱۰ونیم داشتم که هیچ فایده ای نداشت بهم گفت آزمایش ذخیره تخمدان انجام بده و من انجام دادم و جواب افتضااااح بود عدد۰/۰۲ بود که خب این یعنی خییلیی کم الان رفتم مرکز ناباروری شهرمون اصفهان بهم پیشنهاد میکروانجکشن دادم میخوام بدونم آیا کسی بوده مثه من با ذخیره کم باردار شده باشه؟ الان چند روزه زندگی برام جهنمه ازتون خواهش میکنم برام دعا کنید😭😭😭

یکی از دوستان تو سایت دوبار باردار شد با این ذخیره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

عزیزم برو شهر یزد برا درمان بهترین مرکز ناباروری کشور اونجاست 

برات دعا میکنم به زودی و طبیعی به خواست خدا مامان بشی

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دوستان تو سایت دوبار باردار شد با این ذخیره

واقعا؟؟به خدا از بعد از جواب آزمایشم زندگی ندارم من عاااشق بچه ام این جواب آزمایش برام بدترین خبر بود واقعا حس میکنم اخر دنیاست

2731
عزیزم برو شهر یزد برا درمان بهترین مرکز ناباروری کشور اونجاست  برات دعا میکنم به زودی و طبیعی ...

ممنون از دعای قشنگت😭😭اگر توی شهرمون جواب نگیرم هر جای ایران که بشه میرم فقط دلم میخواد نتیجه بگیرم

ممنون از دعای قشنگت😭😭اگر توی شهرمون جواب نگیرم هر جای ایران که بشه میرم فقط دلم میخواد نتیجه بگیرم

انشالله معجزه خدا شامل حالت بشه عزیزم 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
واقعا؟؟به خدا از بعد از جواب آزمایشم زندگی ندارم من عاااشق بچه ام این جواب آزمایش برام بدترین خبر بو ...

اره بخدا اسمش یادم اومد تگ میکنم.خودمم ذخیرم 1 بود حاملم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740
اره بخدا اسمش یادم اومد تگ میکنم.خودمم ذخیرم 1 بود حاملم

خدا بهتون ببخشه،ان‌شاءالله به سلامتی به دنیا بیاد نی نیت،بارداری دعام کن نظر لطف خدا شامل حال منم بشه

عزیزم من با ذخیره ۰/۳۰۵ الان باردارم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
عزیزم درمان خاصی هم انجام دادی یا طبیعی؟

بله قرص اووبوست خوردم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
خدا بهتون ببخشه،ان‌شاءالله به سلامتی به دنیا بیاد نی نیت،بارداری دعام کن نظر لطف خدا شامل حال منم بش ...

حتما باردار میشی .فقط درمان رو قطع نکن.استرسم نداشته باش

ببین عزیزم منم 4ساله منتظرم سالم سالم سالم هستم ذخیره تخمدانم خوب بود دوماه پیش انجام دادم همه مراحل رفتم آزمایش ..سونوگرافی عکس رنگی چک اب کامل تا خدا نخاد نمیده..اینجا دیدم با ذخیره کم کم ک دکتر بهش گفته برو تخمک اهدایی بگیر طبیعی قشنگ حامله شده ..وقتی خدا بخواد ......وقتی نخاد.....

2706