2737
2734

دل گیرم دوماهه پربود نشدم حوصله بی بی چک هم نداشتم از بس منفی خورده.امروز تونستم بزنم و منفی اومد...چرا اینقدر ناامید میشم من.چرا هرجا میرم دلمو می‌شکنن میگن هنوز باردار نشدی چرا خدا تنهایی هام گریه هام غم هام بغض هام اشک هام رو نمی‌بینه ....چرا باید اینقدر حسرت بخورم کم آوردم شدید

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حس ششمیا رو ریپورت کنیم..

همینجوری مردم خرافاتی ای هستیم

بعضیام که ادعااای حس ششم دارن  

مثلا علم غیب دارن

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

دعا کنیددددد براممممممم خیلیییییی یکیو دوست دارم نمیدونم چجوری بش بگم

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
واقعا من نمی‌دونم فازشون چیه اینقدر این سوال و میپرسن هنوز حامله نشدی خب بابا بشم خودتون می‌بینید دی ...

دیشب زن همسایمون رو دیدم همسایه بابام اینا...افق کورش یه لحظه بهم برخورد کردیم .قبلا منو میدید نه نگاه نه چیزی فقط رد میشد .دخترش و من همزمان تو یه سال ازدواج کردیم.برگست با خوشحالی گفت کجایی کم پیدایی نیستی.دختز من حامله است تو نیستی؟منم گفتم خداروشکر بسلامتی از طرف من تبریک بگو بهش.آخه کسی که قبلا حتی سلام نمی‌کرد از ذوق و شوق منو دیدن که خبر بدن.من قوی تر از این حرفا هستم که بخام ناراحت شم .اما از این رفتارهای تحقیر آمیز حالم بد میشه زیاد 

..چرا سرافکنده باشم چرامنو مقایسه کنن.منم آدمم.منم دل دارم .منم روح دارم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
دلم نی نی میخواد😐😐

عزیزم 

2706