2733
2739
خیلی دردسر و مسئولیت داره  کار هر کسی نیست یه معامله توش داستان بشه یه مدرک کم و زیاد بشه کلی ...

من یه  مرد خنگ میشناسم. سردفتر هست.من در تعجبم.

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
فکر نمی کنم خانومایی که حقوق خوندن بتونن آزمون سر دفتری بدن . خانوما فقط می تونن آزمون ورودی کانون و ...

اطلاعات کمی دارید بهتره یه سرچ ساده کنید 

اولا خانوما هم میتونن سر دفتر بشن 

دوما لیسانس حقوق یا لیسانس الهیات یا سایر لیسانس ها به شرط سه سال سابقه دفتریاری میتونن سردفتر بشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینطور نیست . دو تا از دوستهای من الان سردفتر هستن  یکیشون با ازمون گرفت و اون یکی فکر کنم یه ...

میشه بگید راضین از کارشون یا نه ؟؟؟

ساعات کاری یا درآمدشون رو میدونید ؟؟؟

چه رشته ای و چه نوع دانشگاهی درس خوندن (ازاد یا سراسری یا پیام نور)؟؟؟

2731
اطلاعات کمی دارید بهتره یه سرچ ساده کنید  اولا خانوما هم میتونن سر دفتر بشن  دوما لیسانس ...

یکی،سه سال دفتریار یک سردفتر باشه.میتونه مجوز بگیره سردفتر شه😳

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2740
بله اینطور خوندم 

ولی من دیدم رشته دفتریار گفت حسابداری بوده... همسر اون سردفتر بودن ایشون.

دفتریاری ام.ازمون داره

میشه بگید راضین از کارشون یا نه ؟؟؟ ساعات کاری یا درآمدشون رو میدونید ؟؟؟ چه رشته ای و چه نوع دانش ...

دوست های من خیلی سر به راه و قانونمند هستن . درامدشون متوسط خوب هست و ناراضی نیستن هرچند خب وابسته به شرایط بازار و ارتباطات هم هست کارشون . اون دوستم که دفتر رو خریده همیشه دفترش شلوغه و ظاهرا ارتباطات خوبی داره ولی کلا کار باکلاسی هست

اما کار واقعا پر مسوولیتی هست اینکه دیدم میگن بارت رو بستی و فلان ، دست از پا خطا کنی اگر گیر بیفتی اوضاع خیلی خطرناک میشه

باید ادم امین ، قانونمند و پاکدستی باشی توی این کار وگرنه با دزدی و کلاهبرداری خیلی جاها ادم میتونه بارش رو ببنده

ولی من دیدم رشته دفتریار گفت حسابداری بوده... همسر اون سردفتر بودن ایشون. دفتریاری ام.ازمون د ...

کامل بخونید 

گفتم سایر لیسانسه ها به شرط سه سال سابقه دفتریاری میتونن سر دفتر بشن البته که دفتریاری هم آزمون داره😊

دوست های من خیلی سر به راه و قانونمند هستن . درامدشون متوسط خوب هست و ناراضی نیستن هرچند خب وابسته ب ...

درسته 

میشه بگید دقیقا شغل سر دفتری چیه ؟؟؟و چیکار میکنه 

ارتباطات اجتماعی زیاد داره؟؟

کامل بخونید  گفتم سایر لیسانسه ها به شرط سه سال سابقه دفتریاری میتونن سر دفتر بشن البته که دفت ...

چه جوریه صدرصد همسرشون قبول میشه😃 وسردفترمیشع..من اعتراض دارم😃😃😃😃