2737
2734

الان چندين سال برگزار نشده

و نخواهد شد هم فعلا..

درامدش خوبه بله

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
درسته  میشه بگید دقیقا شغل سر دفتری چیه ؟؟؟و چیکار میکنه  ارتباطات اجتماعی زیاد داره؟؟

انتقال سند معاملات ملک و خودرو و ... ، گواهی ها و تعهدهای محضری ، گواهی امضا ، کلا رسمی کردن هر چیزی که بین دو نفر انجام میشه مثل مشارکت نامه ، تقسیم ارث و ...

ارتباطات اجتماعی منظورم نبود مثلا دوستم با دستگاههای دولتی ، دادگاهها شهرداری مسکن شهرسازی نظام مهندسی و ... ارتباطات خوبی داشت و برای کار  معرفیش میکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان اینو اطلاع ندارم من 

منم.تعجبم... فکرمیکنم. سهمیه ای چیزی هست... و اون سردفتر درخواست میده ک ازمون بگیرن...تو قبولیش دخیله...

چون بیشتر سردفترها همسرشون دفتریارشون هست😃

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2728
میشه جواب منم بدین 😊🌷

چی عزیزم؟😊 منم نمیدونم... کنجکاو شدم راجب سردفتری...

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
.

عزیزم.تایپیک جدید،بزن. بگو حقوقی هابیان. وکیل ها بیان.،زیاده وکیل .مهربون.اینجا.

سردفتر فکرنمیکنم باشه.

@فرهمندفرناز    خانوم وکیل میشه بیاین❤

2738
عزیزم.تایپیک جدید،بزن. بگو حقوقی هابیان. وکیل ها بیان.،زیاده وکیل .مهربون.اینجا. سردفتر فکرنمیکنم ب ...

سلام سر دفتری شغل بسیار خوبیه نه دشمن داری نه دردسری به اون صورت

تا مدتی قبل درآمدشو بسیارعالی بود البته هنوز هم هست اما مدتیه که کارهاشون سهمیه بندی شده که همه ی سر دفترها بتونن کار کنن

سابق بر این یه سری دفاتر فقط سند املاک انتقال میدادن الان با سهمیه بندی مقدار محدودی میتونن انجام بدن

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
سلام سر دفتری شغل بسیار خوبیه نه دشمن داری نه دردسری به اون صورت تا مدتی قبل درآمدشو بسیارعالی بود ...

بازم خوبه خانم وکیل🌷

هر ده سال یه باره شنیدم..چ بد

بازم خوبه خانم وکیل🌷 هر ده سال یه باره شنیدم..چ بد

آره متاسفانه آزمونش دیر به دیره

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )