2733
2734
عنوان

سلام خانوما ..رابطه تو اوایل بارداری ممنوعه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 36 پست

دکترت به نسبت شرایطت باید بگه. هیچکس نمیتونه نظر بده چون ممکنه لکه نداشته باشی مثل من اما نباید رابطه داشته باشی

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
نه ندارم ..اولین بار که رفتم هنوز سونو نرفته بودم ..گفت فعلا نزدیکی نداشته باش ..دو سه روز پیش سونو ...

کلا نداشت باش بچه ت مهم تره یا شوهرت

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا نداشت باش بچه ت مهم تره یا شوهرت

شوهر🥴🥴🥴🤣

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
2731
نه هنوز، تصمیم نگرفتم کجا برم دکتر،،، من شهرستان اطراف مشهد ازدواج کردم مامانم اینا مشهدن، هنوز نمید ...

منم مشهدم. تازگی دکترمو عوض کردم میرم پیش زهره ترشیزیان. خیلی عالیه هم خودش هم منشيش هم بیمارستانهای که هست. در کل خیلی جامع جواب میده 

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
منم مشهدم. تازگی دکترمو عوض کردم میرم پیش زهره ترشیزیان. خیلی عالیه هم خودش هم منشيش هم بیمارستانهای ...

فکنم شنیدم اسم دکترتون رو، من احتمالا پیش زهره خزایی برم، دکتر خاهرمم بوده راضی هستیم ازش

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...