2737
2739
عنوان

بچه های یک خواستگار دارم ولی بیاییدد......راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 38 پست
الان یعنی هر چی ما بگیم گوش‌ میکنی؟ با خودت خلوت کن دربارش فکر کن من چی بگم 

حالا نظرتون بگید

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درسته میگی اهل زحمت وتلاشه ولی مشخص نیست بعداچی پیش بیاد.شرایط شماوخواستگارتون دقیقامثل من وشوهرمه ولی شوهرم اخلاقش ازدوران عقدعوض شد والان هم چندساله دیگه تلاش نمیکنه وخیلی تنبل شده

چطوریه؟

میخوای تلگرام بیا انفجاری بدم ببین اینجا نمیشه بزارم میره گوگل

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
2731
عزیزم درسته میگی اهل زحمت وتلاشه ولی مشخص نیست بعداچی پیش بیاد.شرایط شماوخواستگارتون دقیقامثل من وشو ...

این پسره فاند گرفته داره میره 

حالا نظرتون بگید

اولین ملاک واسه ازدواج اینه طرف به دلت بشینه 

اگر ازش خوشت اومده میتونی بری سراغ بقیه ملاک ها وگرنه بیخیالش شو

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
2738
باشه آیدیت رو بده

@Reihane7177

عزیزم سن خودت اون آقارومیگی؟

من ۲۷ اقا ۳۵

اول تحقیق کن

من شخصا قیافه همسرم الان عادی شده برام چون من سرم و چون مو نداشت برام مهم بود اولا ولی الان و با دیدن رفتارش شاید بگم همون اوایل برام بی اهمیت شد و عادی

همسر منم مالی از ما پایینترن ببین چجورین یه جور نباشن ک با پایین بودنشون از عقده شون نتونن ببینن بالاتر بودن تو رو الکی پز بدن و تازه پایین هم بیارنت از حرفاشون میتونی بفهمی

از نظر اینکه شما فارسی ینی اونا کردن؟ بعد تو خودشون کردی هم حرف میزنن؟

من همسرم متولد تهرانه و باباش هم متولد تهرانه مث خودم ولی اصالتا کردن اونا هم ولی مادرشوهر بعد ازدواج اومده تهران کاملا هم فارسی میفهمه و حرف میزنه خب دیگه ۴۰ ساله تهرانه ولی تو خونه شون گاهی کردی حرف میزنن من نمیفهمم ناراحت میشم شوهرمم کامل بلده کرد کرمانشاه نیستن سنندج و اینا هم نه مال خراسانن بعد چند بار به همسرم گفتم اونم ب خانواده ش گف الان کمتر جلو من کردی حرف میزنن 

اگه مهربونه و اهل تلاش خیلی خوبه و همه چیش میارزه ب اینا

ضمنا شما اگه پیش خانواده همسرت نیستی و میری آمریکا نه اون موردی ک گفتم بابت مسئله مالی نه اون مورد زبانشون دیگه برات مهم نیس ک چون فقط با همسرتی

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
آره خب این یه گزینه خیلی مثبت محسوب میشه

خیلی مهم نیست این سبک خواستگارا داشتم

2706