2733
2739
عنوان

ابراز علاقه به دختر فامیل .

2361 بازدید | 43 پست

من نزدیک ده روزه به یکی از دختران فامیل که علاقه داشتم برای ازدواج پیام دادم که بهت علاقه دادم .هر موقع فکراتو کردی بهم بگو .بعد چهار روز پیام دادم یکم صحبت کردیم گفتم فکراتو کردی گفت فعلا تصمیم نگرفتم .دو سه روز پیش دوباره به بهانه ای که اینترنت اونا خراب بود و ازم سوال پرسیده بود پیام دادم یکم گرم صحبت شدیم .بعدش از درامدم که بعد تابستان استخدام میشم پرسید و از این چیزا و گفت من شاید بخوام دانشگاه هم بخونم گفتم من از خدامه

خلاصه الان نزدیک ده روزه من همش منتظر و غم و غصه دارم .میخوام پیام بدم یکم احوال پرسی کنم اینا بعدش درباره مثلا موضوعی باهاش صحبت کنم .آخرش بگم که اگر موافق باشی میخوام از این به بعد دیگه زیاد پیام ندم .چون میخوام مزاحمت نباشم و یا بگم که حس میکنم مزاحم هستم .تا زمانی که جوابمو بدی و منو از این انتظار در بیاری .اخرشم بگم که اگر من اینقدر منتظر امام زمان بودم شاید ظهور کرده بود .نظرتان چیه درباره این متنم

اگر موافقید اینو پیام بدم لطفا راهنمایی کنید 

اگر متن بهتر هست بهم بفرمایید اونو بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من میگم اگر از لحاظ مالی مطمئنش کنی جواب مثبت میده وگرنه ممکنه جواب مثبت نگیری

دیگه مالی چی بگم .بهم گفت اگر استخدام شدی چقدر حقوق می گیری گفتم 6میلیون به بالا.بعدش گفت واقعا 

2738

بش‌ بگو اگه مایلی جدیش کنیم با خانواده بیام منزلتون.وگرنه من اهل رابطه دوستی بلاتکلیف نیستم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خیلی رک بگو اگه مایلی با خانواده صحبت کنم رسمی بیایم خواستگاری اگه ن ک مزاحمتون نشم

نه آخه پدرم پارسال به پدرش گفت پدرشم گفت کار نداره که .بعدش پدرم گفت فعلا به دخترت نگو اومدم اینجا .بعدش الان که یکسال گذشته و به امید خدا بعد عید دانشگاه تموم میشه و احتمال نود درصد به بالا تا تابستان استخدام میشم به خاطر همین گفتم که بدونه بهش علاقه دارم .شرایطمو گفتم که تا استخدام خواستگاری نمیتونم بیام

بگو اگه اوکیه که با خونواده مطرح کنم..... این برای هردو طرف بهتره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706