2737
2739
عنوان

ببینید همسرم روی کادو روز،زن چی نوشته بود برام اشکم دراومد دوباره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 12756 بازدید | 226 پست

گلم از اول گیرای سخت میداد یا به مرور بدتر شد؟؟

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
گفتم قبلا علائمشو کپی گرفتم برات الان مثلا به همه چی شک داره   تو کوچه یه نفر ساعت میپ ...

ینی خوب میشه؟ 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادر پدرت چیزی نگفتن؟

چرا هر چی از دهنشون در میومد باره همسرم کردن و میکنن

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
گلم از اول گیرای سخت میداد یا به مرور بدتر شد؟؟

اوایل ازدواج تازه مرخص شده بود و طبیعتا حالش خوب بود 

یه ماهی هست که حالتای بیماریش دوباره برگشته

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
عزیزم پارانویید خیلی بده هوا ... ازدواح کردید یا عقدید؟ 

یه ساله ازدواج کردیم

2738
اونقدر شوهرم سرد و بی تفاوت با من که ارزوم بود کاش مثل شوهر سما بود 

فکر میکنی عزیزم  هرچیزی بیش از حدش آزار دهنده هست مثلا فرص کن همش استرس داشته باشی که شوهرت نره ی بنده خدایی  بزنه... یا کلی چیز دیگ

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
خب من اصلا نفهمیدم موضوع چیه؟شوهرت کجا میخواد برع؟

بستری شده عزیزم 

تو تایپیکای قبلیم هست

چه عشق سستی مگه با یک ماه بیمارستان بودن کسی ول میکنه کیره فکر کنم بهت مشکوکه که اینجوری گفته

خب پارانویید یعنی بدبینی حاد.... و ممکنه خیلی خطرنام باشه برا همسرش مخصوصا اگ دوسشم داشته باشه

2706