2737
2739
عنوان

وزن زیاد بچه تو هعته ۳۳

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 55 پست
دیگه از وقتی فهمیدم هیچی از گلوم پایین ننیره نشستم سالاد خوردم از ترسم

نه اینجوری نکن خودتو گشنه نگهداری وعده هاتو کوچیک و پراکنده کن

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
انشالله شما چند هفته ای عزیزم

من ۳۴عزیزم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل به خدا دعا کن چیزی نباشه دیکه اخراش خسته کننده میشه

خدا خودش نگهدارش باشه🙏💗

لطفا برا شفای دخترم(نازنین زهرا)یه صلوات بفرستین🙏اگه فرستادین لایک کنین تا منم برا شما صلوات بفرستم 
نه اینجوری نکن خودتو گشنه نگهداری وعده هاتو کوچیک و پراکنده کن

شوهرم میگه بس میخوری تحرک نداری به نظرت تاثیر داره 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
2731
شوهرم میگه بس میخوری تحرک نداری به نظرت تاثیر داره 

تحرکتو داشته باش نه اینکه خودتو خیلی اذیت کنی حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی آروم داشته باش

الان وزنش چقده

۳۱هفته و ۵روز رفتم ۱۸۰۰بود دیگه دکتر گفت ۳۷هفته که تموم شد برم

2740
تحرکتو داشته باش نه اینکه خودتو خیلی اذیت کنی حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی آروم داشته باش

اره دیگه از فردا حتما باید برم خیلی تنبلی کردم اصلا فکر نمیکردم  چون من خون رسانی به بچم ضعیف بود از اول بلرداریم آسپرین میخوردم هنوز نگران بودم بچم ضعیف به دنیا بیاد

۳۱هفته و ۵روز رفتم ۱۸۰۰بود دیگه دکتر گفت ۳۷هفته که تموم شد برم

خوبه خداروشکر به من گفت ۳۵ بازم برم سونو

اره دیگه از فردا حتما باید برم خیلی تنبلی کردم اصلا فکر نمیکردم  چون من خون رسانی به بچم ضعیف ب ...

عزیزم ان شالله که همه چی به خیر و سلامتی میگذره نی نی تپلی میذارن تو بغلت

عزیزم ان شالله که همه چی به خیر و سلامتی میگذره نی نی تپلی میذارن تو بغلت

انشالله عزیزم برام دعا کن انشالله تو هم به سلامتی فارغ شی عزیزم

2706