2733
2739

تو34هفته بریچ بود زایمان اولم طبیعی بود ب نظرتون پنج شنبه ک36هفته و 3روزم میشه برم سونویاصبر کنم خسته شدم از بلاتکلیفی

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکم دیرتر برو باز نزدیک زایمانت برو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خواهر من هفته  اخرای ۳۸ چرخید،شیطون بلا😍 

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2738
خواهر من هفته  اخرای ۳۸ چرخید،شیطون بلا😍

خودش سونو رفت یا بیمارستان فرستادتش؟ 

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
چرخیدنشو فهمیدی یا سونو رفتی؟ 

نه نمیشه فهمید من سی و دو هفته احساس کردم چرخیده رفتم ماما با لمس گفت اره انگاری چرخیده و اینا رفتم سونو نچرخیده بود ولی سی و شش هفته اصلا فکرشم نمیکرد چرخیده باشه هیچ حرکت مبنی بر چرخیدن حس نکردم ولی رفتم سونو گفتن چرخیده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خودش سونو رفت یا بیمارستان فرستادتش؟ 

خودش میگفت متوجه شدم چرخید،ولی دکترش براش نوشته بود و رفت گفت که چرخیده 

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2706