2733
2734

بچه ها ما پریشب خونه دختر عمم ک خیلی باهم خوب هستیم ‌‌شام اونجا بودیم بعد اون یکی عمم با بچه هاشم بودن یعنی خالش. بعد اون یکی دختر عمم گفت من میخوام بمونم عمم ک دختر‌ش صاحب خونه بود به این یکی عمم ک مهمون بود گفت بزار بمونه و اصرار می‌کرد بعد خونه اینا رفتم آشپزخونه دیدم پسر عمم داداش همین ک خونش بودیم با خودش حرف میزدن شنیدم ک میگفتن بگو بیکاری داری اصرار میکنی بخدا شنیدم اینو منو دیدن قطع کردن منم برگشتنی تو ماشین گفتم عمه نزار بچه هات جایی بمونن من اینجوری شنیدم احمق الان رفته گذاشته کف دست دختر عمم اونم الان زنگ زده چرا اینجوری دروغ گفتی منم گفتم چیزی ک شنیدم گفتم. خدا لعنتش کنه من سر خیر خواهی گفتم به عمم رفت گذاشت کف دست اون ابرومو برد بخدا بینمون بهم زد الان میگ هم اومدن خوردن حرفم در آوردن به‌‌ش پیام دادم خیلی فضولی 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه نمیگفتی بهتر بود ....توی فامیل معمولا این حرف ها هست 

بخدا نمیدونم چطور تونسته اینقدر منو خراب کنه با اینک میدونه ما چقدر صمیمی هستیم 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2738

چرا گفتی؟؟؟؟؟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شما خیرخواه نیستی عزیزم، خبرچینی🙂 با عرض معذرت

نبخدا گفتم دوست نداره بمون مادرش داشت اصرار می‌کرد 

دیگه قضیه رو کش نده نباید چیزی میگفتی بهش چون اصولاً هرچی ب هرکی بگی می‌ره میگه ک فلانی اینجوری گفته

این عمم عین مادرم بود بخدا یجور مادری کرده برام فکر نمیکردم بره بزار کف دستش 

2706