2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برامن از اول فولیک اسید و ویتامین دی ۲۰۰۰ نوشته بود از ماه چهارم کلسیم و آهن اضافه کرد مولتب ویتامین هم نوشت ولی گذاشت به اختیار خودم که بخورم یا نه . ولی من الان خودم پریناتال گرفتم میخورم 

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
سلام من هفته ۵ رفتم گفت یدوفولیک و ویتامین د۳ ۱۰۰۰ هر روزبخور بعد از تشکیل قلب هم پرینتال بخور کلسیم ...

پرینتال تو خارجیه؟ من یکی گرفتم ایرانیه هر قرص یه کیلو وزنشه 😄

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
2740
سلام من هفته ۵ رفتم گفت یدوفولیک و ویتامین د۳ ۱۰۰۰ هر روزبخور بعد از تشکیل قلب هم پرینتال بخور کلسیم ...

به نظرتون چرا به من نداده؟

کلسیم د۳ منیزیم روی توی یه قرصه که بهم داده

وبتامین د ۵۰۰۰۰ ام هفته ای یه بار.

همین

🤣نه برای من سبکه البته همشو بالا میارم🤢🤢🤢🤧

شاید خارجیه . من یه ورقشو گرفتم ۳۵تومن