2733
2739
عنوان

حسادت

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 49 پست
ببین میدونم سخته ولی سعی کن بیتفاوت باشی.اونامدل تربیتشون با شما خیلی فرق داره واینطور که معلومه خیل ...

گفتم عزیزم بارها گفتم ولی همش دعوا میشه چون طرف اونا رو میگیره میگه اونا کارشون درسته تو حساسی

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حسود نیستی این رفتارا باعث حساسیت شما شده چون براتون قابل توجیه نیست و غیر عادیه  منم تا حدودی ...

بخدا افسردگی گرفتم. نمیتونم تحملشون کنم دیگه واقعا

محبت و شور به زندگی و صحبت نکردن در مورد رفتارای خانواده‌ش کمی فاصله گرفتن بد نیست قهر و قطع رابطه م ...

دقیقا الان دارم اینکارا رو میکنم ولی بی فایده اس

حالا اگه مشکل مالی داشته باشن هرچندوقت یه بارعیبی نداره ولی اینکه ازروی زرنگی ازش پول بگیرین لجآدم د ...

نه مشکلی ندارن اتفاقا وضعشون خیلیم خوبه

2740
نه عزیزم. میگم الان به این وضع رسیدم که به اینم حساس شدم حتی. رفتار زننده یعنی شوخیای زشت خواهر با ب ...

این حسودی نیس.شوهرت رفتار اشتباهی داره میکنه.بهتره باهاش حرف بزنی.تا متوجه شه

عزیزم باید صبور باشی تا درست بشه... اگر شوهرت خودش خوبه ارزش صبوریتو داره که زندگیت درست بشه

خودشم خیلی مزخرفه

ب شوهرت محبت کن تا وابستت بشه ولی نمیخوام سرزنش کنم حسودم نیستی فقط کاش مادرشوهر منم خودشو لوس میکرد ...

اینم سخته انصافا

2706