2737
2739
عنوان

حسادت

474 بازدید | 49 پست

دوستان عزیز اول بگم اگه میخواین سرزنش کنین اصلا نظر ندین لطفا

من نمیدونم اصلا ادم حسودی نیستم نه به دور و بریام حسودی میکردم نه خانواده و نه دوستام. ولی از وقتی ازدواج کردم همش به مادرشوهر و خواهرشوهرم حسادت میکنم. همش خودشونو برا شوهرم لوس میکنن شوهرمم خاله زنکه لی لی به لالاشون میزاره اعصابم خرابه کلا. الان دیگه به حدی رسیدم که میگه میریم کارت رو از پسرم(یعنی شوهر من) تو اداره بگیریم اعصابم خورد میشه که چرا میبیننش و من نیستم

خواهشا راهکار بهم بدین. به هییچکس دیگه همچین حس هایی ندارم. 

در آخر هم لطفا گزارش بزنید بترکه ممنون❤❤

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگم با وجود این احساسات از کجا میدونی حسود نیستی؟

چون قبل از اینکه ازدواج کنم و حتی بعدش تا زمانی که رفتارای زننده خانواده شوهرمو درک کردم اصلا همچین حسی به هیچکس نداشتم. حتی به دوستام

چون قبل از اینکه ازدواج کنم و حتی بعدش تا زمانی که رفتارای زننده خانواده شوهرمو درک کردم اصلا همچین ...

رفتار زننده یعنی همین که مثلا برن پسرشون رو ببینن و شما نباشی؟ البته نمیدونم شما تو اون موقعیت هستی. قضاوت کار سختیه.

زین دایره مینا خونین جگرم می ده  تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی ( حافظ)
2740

عزیزم تو فقط میخوای توجه شوهرت فقط و فقط به تو باشه،اوایل ازدواج این حالت عادیه،ولی درنظر داشته باش بالاخره اونام نمیتونن مثل غریبه ها باهاش برخورد کنند یه عمره اینجوری برخورد کردن،نه می‌خوان لج شما رو دربیاورند نه چیز دیگه،فقط شما زیادی انحصارطلبی،شما باید خودت رو تغییر بدی،اونوقت حالت کاملا خوب میشه

رفتار زننده یعنی همین که مثلا برن پسرشون رو ببینن و شما نباشی؟ البته نمیدونم شما تو اون موقعیت هستی. ...

نه عزیزم. میگم الان به این وضع رسیدم که به اینم حساس شدم حتی. رفتار زننده یعنی شوخیای زشت خواهر با برادر که مثبت هیجده یا فیزیکیِ، رفتار زننده یعنی خواهر جوری جلو برادر لباس میپوشه که همه چیش پیداس، یعنی مادر جلو پسرش که شوهر منه لباس عوض کنه که شامل تمام لباساش میشه، یعنی ترجیح دادن اونا به من و کاراشون.یعنی وسیله ای که خودمون نیاز داریم و اونا هم میخوان کارت رو میده اونا برن بخرن، یعنی ....

عزیزم تو فقط میخوای توجه شوهرت فقط و فقط به تو باشه،اوایل ازدواج این حالت عادیه،ولی درنظر داشته باش ...

مرسی از راهنمایی خوبتون❤ چجوری تغییر بدم؟

مرسی از راهنمایی خوبتون❤ چجوری تغییر بدم؟

بیخیال شو،ببین همون‌طور که شما شوهرت رو دوست داری مادر خواهرم اونو دوست دارن ،به نظرم بچه دار که بشی خودت میفهمی چقدر عشق یه مادر عمیقه

نه عزیزم. میگم الان به این وضع رسیدم که به اینم حساس شدم حتی. رفتار زننده یعنی شوخیای زشت خواهر با ب ...

خب اینو که الان خواندم یه ذره نظرم فرق کرد باید به شوهران یاد بدی که اولویت اول زندگیش شما وزندگیتون هست

بیخیال شو،ببین همون‌طور که شما شوهرت رو دوست داری مادر خواهرم اونو دوست دارن ،به نظرم بچه دار که بشی ...

اره میفهمم اینو. چون خودمم مادر و خواهر دارم. اما رفتاراشون...

خب اینو که الان خواندم یه ذره نظرم فرق کرد باید به شوهران یاد بدی که اولویت اول زندگیش شما وزندگیتون ...

بخدا رفتاراشون باعث شده دلم نمیخواد شوهرم حتی دو دقیقه هم تنها ببینتشون چون حالم از رفتارا و کاراشون بهم میخوره. وقتیم میره میبینه عصبانی میشم دعوا میکنیم

2706