2733
2739
عنوان

شوهرم

243 بازدید | 11 پست

گفتم بهش گفتم ببرم پیش مشاور خودشو می زد به بی خیالی باهاش هنوز قهرم حالا زنگ زده به پسرم گفته پول بریزم به حساب مادرت بره دکتر براخودشم خرید کنه احساس میکنم میخواد قیدمو بزنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😑😑😑😑بیچاره به فکرته که...

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
2728

پول نمیده یه دردسر پول میده هزار دردسر فازت چیه؟ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2740
بحث پول نیست چون من خودم شاغلم بحثم ازادیمه

ایشالا مشکلت حل میشه آبجی 😔

دعاکن خدا یه راهم تو زندگی من باز کنه

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
انشالله اجی گلم.هرچی خیروصلاحته همون بشه

ممنونم ❤