2737
2739
اره شنیدم میگند بعد مدتی میریزه صورت پس چکار کنم صورتم کمی پر بشه زیر چشمهام گود شده کلا خط خندم عمی ...

فقط ژل بزن ، هزینه اش بیشتره ولی نه میفته نه نامتقارن میشه تازه پوستت کلاژن سازی هم میکنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسم دکترتون لطفا میگید

دكتر محمدخاني

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
عزیز هر چند وقت یکبار تمدید میکنید

تقريبا سالي دوبار ميزنم

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2738

دوستان برای تزریق به کناره های با س ن ژل بهتره یا چربی؟

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
تقريبا سالي دوبار ميزنم

سرنگهای تزریق درد ندارن؟ خیلی درازه😣

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

دکتر محمدخانی اخلاقش و تعهدش عالیه ولی کارش نه. من اولین بار پیش ایشون رفتم و اصلا راضی نبودم خیلی هم با عجله کار میکنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
هر دکتر و هر برند ژل هزینه اش فرق داره من ۱۸۰۰ دادم هر سی سی رو

ببخشید هردوتا گونه کلا چندشد باراول؟همیشگیه؟ممنون🌹

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706