2737
2739
عنوان

قلب جنین توچن ماهگی تشکیل میشه

326 بازدید | 41 پست

سلام بچهاامن ازمایش بتام ۲۰۰بودمثبت شدامروزرفتم دکترواسم سونونوشته گفت هفته ی بعدبروکه قلب جنین تشکیل شده باشه.مگه قلب جنین هفته ی چندم تشکیل میشه؟؟؟

۶تا۸

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

تا۸هفته فرصت داره

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ دکتر احمقی الان فردا میری میگه قلب نداره هی استرس میگیری ..شما الان ۴هفته ای احتمالا ..باید هفته ۶ الی ۸ بری برا قلب .ک گاهی بعضیا ۸هفته مسخص میشه ..از الان نرو نگرانت میکنن ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2728
2738
من توسایت زدم سایت دانشنامه اورده الان ۵ ماهمه

الان پنج ماهته ؟؟؟ چطوری؟ مگه نمیگی چند روز از موعدت گذشته ؟؟؟ قلب مهمولا بین 6 تا 8 هفته و حتی گاهی 9 تشکیل میشه بهتره یکم دیرتر بری 

2706