2737
2739
عنوان

اولین واکنش شما به خبر بارداریتون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولین ماه اقدامم همش تودلم افتاده بود که حامله ام یعنی سه روز بعداز اقدام فهمیدم حامله ام چون مثل همیشه نبودم دلدرد و پهلو درد داشتم واسه همین وقتی جواب بیبی چک مثبت اومد چندان سورپرایز نشدم 😁۵.۶ روز قبل موعدمم چندتا بیبب چک زده بودم بعضیش خط خیلی محو کمرنگ می افتاد بعضیش منفی میومد کلافه شده بودم

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
2731

من که دکتر احمق ترسونده بود منو ک مریضی سختی داری خودم گفتم حالا ی ازمایش بارداری بنویس برام،،بعد ک دیدم جواب مثبت خیلیییییییی خوشحال شدیم با همسر

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

من ک شوهرم اولین نفرفهمیده بود واسم همه چی میگرفت نمیدونم چجوری حس کرده بود حتی میگفت بچه اولمون پسره من پریود عقب نزدم اما ماه بعدش شکمم دردوکمردرد داشتم زنگ زدشوهرم ب مادرش گفت زنمو ببردکترمن سره کارم بعد میخاست اونام بفهمن حاملم منو برد ازمایش ک دادم جوابشو نیم ساعته دادن دکترگفت خانوم مبارکه شماباردارین مادرشوهرم ی نوه داره هنو ی سالشع بازم چنان ذوق کرد من توکمابودم😂یهو گوشیم زنگ خورد پریدم هوا گفتم باباشه تاگفتم حاملم گفتت اهخ جون جون رقصیدنو ازسرگرفت ،😂😂

2740
من بی بی چکم مثبت شد دستام میلرزید احساس میکردم دارم از حال میرم صدامم میلرزید انقدر هول شده بودم😂 ...

شوهر منم اینجوری بود نصف شب از خوابش بیدارش کردم گفتم بیبی چک مثبته اعتراض میکرد که چرا نذاشتی بخوابم چرا بیدارم گردی این بیبی چک یه چیز الکیه تا آزمایش ندی ذوق نکن الکی 😂

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 

بار اول هر دومون خوشحال بودیم و ذوق زده ، دفعه دوم خوشحال شدیم و همدیگه رو بغل کردیم ، دفعه سوم خوشحال شدیم و لبخند زدیم ، دفعه چهارم خوشحال شدیم ، دفعه پنجم دیگه ترسیدم و این دفعه از ترس گریه کردم و گفتم اینم مثل قبلیا بعید میدونم بمونه😔

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

بار اول ناراحت بودم میخواستم سقط کنم و کسی نفهمه ولی نشد.باردوم :خودزنی .جیغ .گریه.شوهرمو میزدم سرمو میکوبیدم به دیوار  اخه هردوشون ناخواسته بودن ولی الان خیلی خواستنین خداروشکر 

لاکچری ینی دختروپسرت تولدشون یکی باشه                  96/7/8                                                                   99/7/8
بار اول هر دومون خوشحال بودیم و ذوق زده ، دفعه دوم خوشحال شدیم و همدیگه رو بغل کردیم ، دفعه سوم خوشح ...

این کوتاه ترین پاراگرافی بود که تو زندگیم خوندم و این همه احساس و تجربه توش بود, این قدر منقلبم کرد

2706