2737
2734
عنوان

کسی تجربه مشابه ای نداشته؟

68 بازدید | 4 پست

سلام من این ماه شیش روز عقب انداختم و همه بی بی چکام بعداز گذشت یکی دو ساعت هاله کاملا واضح مینداختن هم مدیکور هم روژان و چندتای دیگه بعد از شیش روز لکه بینی داشتم تا دو روز بعدش پری شدم اما فقط سه روز بود و لخته هم نداشتم خیلی کم بود حالا ۹ روزه از پری گذشته یه جوری دلم درد میکنه که حس میکنم الانه پریود بیاد بی بی چک نداشتم توی خونه با جوش شیرین امتحان کردم کامل علائم مثبت بودن رو داشت یعنی ممکنه باردار باشم؟آخه به خیال اینکه پری شدم کلی قرص و دارو خوردم از داروی معده کرفته جون خیلی سوزش دارم تا مسکن و شیاف 

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
عزیزم نباید دارو اینا مصرف میکرده...احتماله زیاد لکه لانه گزینی بوده..برو دکتر

یعنی خطرناکه اگه باردار باشم؟ 😭

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی خطرناکه اگه باردار باشم؟ 😭

انشالله که چیزی نیس..من زیاد اطلاع ندارم...ولی حتما حتما برو دکتر مطب که سونو هم داشته باشه و سونوت کنه...و بهش بگو چه مسکن و شیافی استفاده کردی...شربت معده مشکلی نداره..

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
2731