2737
2734
عنوان

قراره اول خواستگارى بيرون بهتره يا خونه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 44 پست

اول خونه اگه یکم دیدی مشکل نداره یه دوبارم بیرون از همون اول نمیشه بیرون 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار اول خونه بهتره 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2728

خونه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

تنهایی با هم نرید

بابا من چند جلسه اول خواستگاری رو گفت بیان پارک که ببینه طرف و اگه خدایی نکرده خوشمون نیومد خونه رو یاد نگیرن پس فردا نزاحمت ایجاد کنن خونه رو باید دسته گل کنی مثل خونه تکونی

خونه بهتره ، چون دونفری بیرون بدون خانواده ها یجوریه ،بعدش خانواده پسره چرا انقد بیخیالن؟؟؟ میمیرن با دست گل بیان خاستگاری ، خودتو سبک نکنیا بری بیرون بذار بیان خونتون

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738

از من که میشنوی اینقدر معرفی شدم رفتم تا ۲ یا ۳جلسه هم دیدم طرف رو نتونستم تا این سن ازدواج کنم . بگو بیلن خونه همون اول پسره تکلیف خودش رو میدونه یا میخاد یا نه شما هم همینطور بعدا تو خونه از هم و خانواده ام خوشتون اومد با هم برید بیرون زیر نظر خانواده ها بیرون یا پسر خونه نمیاد بگو خواهر یا مادرش بیان حتما .   الان پسرا هر روز یه کافی شاپ قرار با کیس ازدواجی دارن اخرشم هیچی به هیچی

2706