2733
2739

با حقوق ثابت کارمندی نمیتونی روکش این ماشین رو هم کنار بزنی بعد عکس یه ماشین لاکچری رو گذاشته تو پروفایلش ، خودشم تو املاک کار میکنه ، روم نشد تو پاسخش بنویسم  درسته اوضاع مملکت خرابه ولی شما هم لطفا تو این شرایط زخم به نمک بقیه نپاش چقدر آدم باید مادیگرا باشه این چیزا رو تو پروفایلش بذاره

به من و تو و بقیه چه?

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا

در مورد پروفایل مردمم نظر بدم؟ایشالا بهترینا رو داشته باشه به ماچه😐😐

2738

هرکی هرچی دوست داره میذاره

خداکنه همه داشته باشن و ما از خوشیهاشون لذت ببریم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

عزیزم درکت میکنم خودمون تو اداره مون از این بیمصرفا داریم والاذتو اداره دراتاقشو میبست چرت میزد واسه شغل دومش که تو املاک بعدظهر کار میمرد این پول حلاله خودش میدونه با وجدان نداشتش

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

جو گیر شده😂😂ولش کن. 

منم ی دوست دارم ازدواج کرده باباش ماشین اینا نداشت خونشون در حد متوسط بود الان شوهرش پرشیا داره خونشون خیلی خوشگل و آنچنانیه بد دم ب دیقه از خودش عکس میگیره جوری که ی گوشه خونه بیوفته میذاره پروفایل یاهم درای ماشینو باز میذاره چراغا سو روشن میکنه عکس میندازه از ماشین میذاره پروفایل یاهم جلو ماشین وایمیسته عکس میندازه تولد میگیره خونه رو تزعین میکنه عکس میندازه از تزعین خونه تو اسمش هم گذاشته تو وضعیتش. ( آیدیش) ماشین باز 😂😂😂😂

2706