2737
2734
عنوان

خیانت مادرم

2915 بازدید | 66 پست

سلام دوستان گل من تازه وارد نی نی سایت شدم و ازتون کمک میخوام من ۱۴ سالمه و از دستم کاری بر نمیاد و برای اینکه آبروم نره اسم خودم رو ننوشتم. خواهش میکنم کمک کنید . مادرم ۴۰ سالشه ولی نسبت به سنش خیلی جوون تره کارمند هست و دانشگاه میره برای گرفتن مدرک دکترا. رابطیه مادرم با پدرم زیاد خوب نیست . چند ماه پیش بود که مادرم با یه پسره توی دانشگاه آشنا شد و بردی تولدش بهش یه گردنبند داد ولی طولی نکشید که رابطشون بهم خورد البته مطمئن نیستم . یه مدت بعد با به آقایی که اسمش رد نمیدونم ولی فامیلش رو منیدونم آشنا شد البته کامل مطمئن نیستم که کیه و از کجا اومده فقط میدونم عاشقانه همدیگه رو دوست دارن روزی که پیامش رو دیدم شب از بغض خوابم نبرد مرده مرغداری داره .چون مامانم هم نیاز به توجه داره زیاد به روی خودم نمیارم تا اینکه یه روز کنجکاو شدم حافظه ی گوگلش رو ببینم غیر از چیز های مثبت۱۸ که دیدم (کلیپ عاشقانا برای اسم سامان رو هم دیدم و باز هم توجهی نکردم . تا اینکه یه روز برامون قارچ سوخاری پخت و با شور و ذوق رفتیم بخورم که دیدم سس رو به شکلSریخته و فکرم رو خیلی درگیر کرده که اون مرده که مرغداری داره همون سامان هست یا نه ؟ 

یه چیز دیگه هم این که رفتار مامانم یهو عوض شد چون هیچکدوممنون چیزی رو از هم پنهان نمیکردیم تا اینکه ....

مامانم قبلا باهام خیلیییی صمیمی بود ولی الان هیچ شنونده ای ندارم که حرف هامو بهش بزنم تنها رفیقم شده یه گربه 😞

خواهش میکنم راهنماییم کنید که چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😔😔😔

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2738
2706