2733
2734
عنوان

اونایی که بچه بالای یکسال دارن بیاااان توروخداا

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سر به تاپیکم بزن نوشتم خانما بیاین کمک ثواب داره؟؟؟؟؟ برو کامنتا رو بخون

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
۳ سالگی به بعد گفتار درمانی میبرن تا ۳ سال وقت دارن 

عزیزم وقتی تا ۳سالگی صبر میکنن که بچه یه چیزایی بگه ولی کم.بچه ۱۵ماهه حتی مامان هم نمیگه!

خلاصه باید یه دکتر ببره‌حتی پزشک اطفال.

یا اینکه باید ببینه ریشه در ژنتیک داره یا ن

2728

چه ادم بی شخصیتی بوده اونطوری که این، گفته عزیزم به کسی اچازه نده اینجوری بگه بچه منم من ۱۸ ماهش تموم شده هنوز نمیگه 

اگه صداش میکنی واکنش داره حرفاتو تا حدودی پتوجه میشه هیچ مشکلی نیست جا داره من بچه میشناسم ۳،۵ساله هنوز حرف نمیزنه یه دفعه زبون باز کرد

گفتار در مانی به من گفت اگر ۲۴ ماهگی هنوز مشکل داشت اونوقت دوباره بیارش ویزیت بشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
بهش تخم بلدرچین بده حتماا 

بلدرچین بهتره یا کبوتر دخترمن یکسالشه چندتا کلمه میگه ولی خیلی سعی و تلاش میکنه هرچی میکیم بگه نمیتونه فقط لب تکون میده بلدرچینم بهش دادم گفتم تخم کبوتر برام بیارن😶

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اگه شنوايي داره لال كه نيست شنوايي شو موقع تولد بررسي نكردن؟

آره شنوایی داره فقط حرف نمیزنه جیغ جیغ میکنه

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2706