2733
2739
عنوان

تمیز کردن خونه

405 بازدید | 63 پست

سلام خانوما من ۳تا بچه کوچیک دارم واکثرا درحال تمیزکاریم ولی همشه هم خونه ام کثیف وشلوغه خودم فکرمی کنم مشکل از بی برنامه بودنمه کیا میان باهم گروه بزنیم یا همینجا به هم گزارش بدیم بلکه اینجوری انگیزه بشه 

عضوگروه قرمز وزن اولیه ۸۷هدف ۵۵من می تونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خونم بهم ریخته باشه حالم بده ه هم ندارم ولی بچه بیاد خیلی سخت میشه 

من همش کلافه ام به خدا خیلی کارمیکنم ولی به نظرم کار نشد نداره اگه با برنامه باشه میشه من نیاز به انگیزه دارم 

2738
من همش کلافه ام به خدا خیلی کارمیکنم ولی به نظرم کار نشد نداره اگه با برنامه باشه میشه من نیاز به ان ...

شب که بچه ها خوالیدن کاراتو انجام بده صبح هم نزار بریزن

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
شب که بچه ها خوالیدن کاراتو انجام بده صبح هم نزار بریزن

بیشتروقتا همین کاررو می کنم اما صبح که بیدار میشن همه جارو می ترکونن از اون طرف هم چون شبا دیر می خوابم روزا بی حالم

من فقط یه تایمی اجازه میدم اسباب بازی بیارن بازی کنن بعدش تی وی و بازیهای نشستنی 

خونه هم هرروز تمیز کاری و جارو و گردگیری واقعا دیگه انگیزمو از دست مسدم گاهی الانم دارم کوچیکه رو از مای بی بی میگیرم ینی امروز فقط ۵ تا شورت شستم

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
من فقط یه تایمی اجازه میدم اسباب بازی بیارن بازی کنن بعدش تی وی و بازیهای نشستنی  خونه هم هررو ...

وای ازپوشک گرفتن واقعا سخته بچه های بیشتر وسایل خونه رو برمیدارن مثل کفگیر وملاقه 

من فقط یه تایمی اجازه میدم اسباب بازی بیارن بازی کنن بعدش تی وی و بازیهای نشستنی  خونه هم هررو ...

اخی خسته نباشی امروز از اون روزاست که انگیزه من صفره ولی کلی کاردارم

وای ازپوشک گرفتن واقعا سخته بچه های بیشتر وسایل خونه رو برمیدارن مثل کفگیر وملاقه 

وسایل خونه اجازه ندارن دست بزنن فقط اسباب بازی اونم اینجوری ک با یکی بازی میکنن تموم شد باید بزارن سرجاش بعد یکی دیگه بیارن اکثرا هم باید تو اتاقشون بازی کنن فقط دوچرخه سواری میتونن بیارن بیرون

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
وسایل خونه اجازه ندارن دست بزنن فقط اسباب بازی اونم اینجوری ک با یکی بازی میکنن تموم شد باید بزارن س ...

بزرگه گوش می کنه ولی دوقلوها خیلی گوش نمیدن

2706