2737
2739
عنوان

دوستان کمک

331 بازدید | 41 پست

کسی هست که اطرافیانشون تومور داشته باشن خوب شدن ؟

یکی از دوستام تومور داره نگرانشم 😔

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله خوب بشه. برادر یه سر به تاپیک اخرم میزنی لینک گذاشتم لایک کنی اون تاپیکو🙏

چشم

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
اره  الانم حالش خوبه خوبه

واقعا 

چقدر طول کشید خوب بشه

2740
واقعا  چقدر طول کشید خوب بشه

دقیق یادم نیست ولی مدت زمانش کمی طولانی بود ولی خداروشکر الان خوبه خوبه

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
دقیق یادم نیست ولی مدت زمانش کمی طولانی بود ولی خداروشکر الان خوبه خوبه

خدارو شکر

خدارو شکر

اوهوم 

نگران دوستتون هم نباشین 

حتما خوب میشه😇

بستگی به میزام پیشرفت بیماریشون داره هرچقدر پیشرفته تر باشه خب بیشتر طول میکشه ولی حتما خوب میشن .

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

چرا وقتی خودت تومور داری میگی دوستم داره؟  اگه پیشرفت نکرده باشه راحت با دارو و بدون عمل خوب میشی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
چرا وقتی خودت تومور داری میگی دوستم داره؟    اگه پیشرفت نکرده باشه راحت با دارو و بدون عمل ...

از کجا فهمیدی 

ازتایپکات میتونه بخونه

دلم نمیخواد کسی بدونه😔

2706