2733
2739
عنوان

سنو ان تی تشخیص جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 33 پست
۱۴ هفته برو دقیق میگن

حتما میرم نمیتونم تا 18 هفته صبر کنم

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
گفت 80%پسر  ولی از اونجایی ک برا جاریم گفتن 80% پسر بعد انومالی گفتن دختره نمیتونم اعتماد کنم

به نظر منم پسر میاد 

انشالله هرچی هست سالم و سلامت باشه 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که بیشتر عکس از بالاتنه گرفته شده 

یه عکس از نیم رخ هست که کاملا مشخص نیست .. حالا چطور دوستان متوجه شدن رو نمیدونم😅

ولی قطعا آگاهی پزشک بیشتره چون همون لحظه از چند زاویه چک میکنه که الان با یه عکس برای ما مقدور نیست 

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
2728
به نظر منم پسر میاد  انشالله هرچی هست سالم و سلامت باشه

ممنون عزیزدلم انشاالله .آره واقعا هیچی به اندازه سلامت مهم نیست.

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
به منم تو ان تی گفت یکی از قل ها هشتاد درصد پسره ۱۴ هفته رفتم جفت شون دختر بود

ای جاااان چه خوووب

برا منم دعا کنین نی نیم سالم بغل بگیرم 

2740
الان که بیشتر عکس از بالاتنه گرفته شده  یه عکس از نیم رخ هست که کاملا مشخص نیست .. حالا چطور د ...

خخخخ نمیدونم والا ولی جالبه برام 

ادم تا وقتی قطعی نمیدونه جنسیت چیه انگار دوس داره نظر همه رو بپرسه سرگرمی خوبیه 

انشالله هرچیهست سالم باشه عزیزم 

مرسی قربونت برم انشاالله

پسره

جدیییی؟ ب پسر بودنش دل ببندم ینی؟

جدیییی؟ ب پسر بودنش دل ببندم ینی؟

تو ان تي جوجه منم همين شكليه عكسش

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
تو ان تي جوجه منم همين شكليه عكسش

ای جااان خدا حفظش کنه جوجتو 

جفتم گفت پایینه خلفی مارژینال خیلی میترسم

2706