2737
2734
عنوان

کمر باریک خوبه؟ +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 8541 بازدید | 313 پست
از بندگان برگزیده ی خدایی

😂🏃🏃🏃

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👀👀👀👀👀

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       
2731
2738
برای زایمان اذیت میکنه کمر باریک

😑😑😑😑😑😑

کمر باریکتر از من وجود نداشت. ۴۳ کیلو بودم. پوست و استخون

بهترین بارداری و راحتترین زایمان طبیعی رو من داشتم

تمام افراد لاغر و کمر باریک معمولا زایمان راحتی دارن

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.

اره افرادی کمر باریک از ناحیه پهلو و بگن خیلی اذیت میشن خواهر منم اینطور شد و کل پوست شکمش ترک برداشت البته چون خیلی سفید بود ترکا بیشتر نمایان بود

منتظرتیم خوشگل مامانی😍
2706