2733
2734

پدر و مادر همسرم شاغلن و وضع مالی خوبی دارن دوتا خونه دارن ولی خسیسن . ما مستاجریم و هر دو شاغلیم. 

پدر و مادرش هیچوقت نشده بیان خونمون یه تیکه وسیله دستشون بگیرن بیارن . ازشون توقعی هم ندارم . ولی پدر و مادر من هر سری برامون خرید میکنن و اینکه من نمیتونم جبران کنم براشون ناراحتم میکنه و من توقعی ازشون ندارم و اینکه به چشم شوهرم نمیاد بیشتر حرص میخورم. 

شوهرم هر وقت میریم خرید از هر چیزی دوتا برمیداره یکی برا پدرو مادرش و یکی برا خودمون. اگر اعتراض کنم به شدت دعوامون میشه چون واقعا پدر و مخصوصا مادرش اولویت زندگیشن و حتی مطمئنم اونا براش مهمتر از منو بچم هستن. 

من ناراحت میشم که چرا تو این وضع بجای اینکه اونا هوامونو داشته باشن تو داری خریداشونو انجام میدی. بجای اینکه اینهمه پدر و مادر من برامون میخرن یکبار تو اصلا یه تیکه وسیله اصلا یک کیلو میوه دستت بگیر ببر خونه مادر و پدر من. چرا فقط پدر و مادر خودتو میبینی....

بعد من اگه خودم بخوام از حقوقم واسه پدر یا مادرم چیزی بخرم میگه خب چرا واسه مامان نخریدی؟ واسه مامانم میخریدی، داری فرق میزاریا . این کارت اصلا درست نیست .... حتی واسه مادرش گوشی خرید پس منم بگم واسه مامان منم بخر چرا فرق میزاری؟ هر لباسی برا من بخره یکی هم واسه مادرش میخره . بخدا خسته شدم از رفتارش. 

به نطرتون چطوری منم از حقوقم واسه پدر و مادرم چیزایی که دوست دارم بخرم بدون اینکه ایشون باز غر بزنه. 

حتی واسه بچم یوقتایی یه چیزی خوشم بیاد میخرم میگه چرا خرج اضافه میکنی مثلا لباس که داره برا چی دوباره میخری پولاتو چرا الکی خرج میکنی.... 

من ناراحت میشم یعنی خریدی که واسه بچم میکنم خرج اضافس؟ ولی خریدای تو واسه پدر و مادرت درسته؟

نیازی نیست بهش بگی.دور از 

چشمش از حقوقت خرج کن براشون

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

یبار ک گفت فرق میذاری بگو از خودت یاد گرفتم🙂

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از این به بعد سه تا بردارین 

خانوادش خانوادت و خودتون 

چرا بین خانواده ها فرق میزاری 

به جای سیاست هم دعوا میکنی 

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

خب توهم واسه پدر مادرت خرید کن بزار هر چی میخواد بگه 

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2706