2737
2734

اون موقع ک ادم جمع میکروند پرچم کشورهای دیگ رو میسوزوندن کسی نبود بگه بی احترامی...اون موقع ک یه صب تا ظهر کشورهای دیگ رو فحش میدادن کسی نبود بگه بی احترامی نکنید..تقاص کارای خودمونه دیگ ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد بگیریم رفتار یک نفر رو به پای جماعتی ننویسیم .

والا

یه جوری گفت توهین ترکیه فکر کردم اردوغان اومده به ایرانیا فحش داده.اون صاحب مغازه مشکل داره مردم کشورای دیگه رو تحقیر میکنه.

مشکل اینه یا از اینور بوم میفتیم یا از اونور بوم.

تا دیروز همه سینه چاک ترکیه که هیچ پخی هم نیست الان از امروز لابد همه متنفرن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728
خودت رفتی دیدی؟

اره گلم ایشون درس میگن من رفتم دیدم 

حتی یبار تو فروشگاه اتفاقی افتاد بی سروصدا و با بغض اومدم بیرون 

البته رفتارشون کلا خوبه ولی تا وقتیکه پول داری خرج میکنی براشون دیگه 

2738

باید ببینیم چیکار کردیم که اینطوری شده اونا حق دارن کشورشونه 

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
نه خودم نه  چند تا فامیل داریم کلا در حال کشور گردی هستن اونا گفتن اشتباهی نوشتم دیدم خواست ...

اشتباه به عرضتون رسوندن

کلا هیچ جای دنیا در مساجد امکان نداره یه همچین چیزی بنویسن

تکرار طوطی وار دروغ های بقیه کار یه آدم عاقل نیست

2706