2737
2739
عنوان

روز مادر ... ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 49 پست
خوشش میاد ولی من خجالت میکشم همیشه🙁

خجالت نداره مامانته  من دوس دارم هی بغلش  کنم و بوسش کنم تا زنده ام 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
ساعت بخر  منم یا چادر میخرم یا ساعت یا هم پارچه با یه کیک

هردوشو تازه خریده اخه 🤦🏻‍♀️

کیک میخوام خودم درست کنم چون قنادی حرفه ای کار کردم بنظرتون ایده خوبیه ک هدیرو تو کیک بزارم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش نامه بنویس،یا یه کلیپ از عکس های کودکی خودت بامادرت درست کن براش بزار کیف کنید،دستشو حتما ببوس

اینکارو پارسال کردم کلیپ و نامه و ...

خ دلم میخاد دستشو ببوسم ولی خجالت میکشم چ کار کنم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اینکارو پارسال کردم کلیپ و نامه و ... خ دلم میخاد دستشو ببوسم ولی خجالت میکشم چ کار کنم 🤦🏻‍♀️🤦🏻 ...

حتما یه بار انجام بده خجالت رو بزار کنار برای روز مادر استارتشو بزن

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖
2728
اون هدیه اس چرا اون باید انتخاب کنه!

چون ما باهم راحتیم و خ وقتا چ اون چ من شده هدیه بخریم باب سلیقه طرف مقابل نباشه بخاطر همین کلا خانوادگی این رسمو جا انداختیم ک با اون افرادی از خانواده  ک صمیمیم خودشون هدیشونو انتخاب کنن ک باب میلشون باشه همه جوره !

خجالت نداره مامانته  من دوس دارم هی بغلش  کنم و بوسش کنم تا زنده ام

منم دقیقا دوست دارم ولی نمیتونم نمیدونم چرا🤦🏻‍♀️

تو روانشناسی بهش میگن بازداری هیجانی خ بده🙁

2740
هردوشو تازه خریده اخه 🤦🏻‍♀️ کیک میخوام خودم درست کنم چون قنادی حرفه ای کار کردم بنظرتون ایده خوبی ...

ببین هدیه چی باشه ولی تو کیک برای روز مادر نمیدونم والا 

اما من هرسال کادوشو میخرم اول به مادر شوهر میدم بعد با شوهرم خونه مامان میرم دستشو میبوسم منو شوهرم میگیم مامان روزت مبارک مرسی که هستی و منو به این سن رسوندی بعد کادوشو میدم 

منم دقیقا دوست دارم ولی نمیتونم نمیدونم چرا🤦🏻‍♀️ تو روانشناسی بهش میگن بازداری هیجانی خ بده🙁

تو خلوت دوتاتون امتحان  کن 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
وای اینجوری ک سخت تره

دیگه نمیدونم ولی اخه  مگه میشه دختر باشی و مامان تو بوس نکنی فک کن خودت مامان شدی دوس داشته باشی دخترت بوس ات کنه  تلاش تو بکن بهترین دوستات بزار مامانت باشه 😘😘

2706