2733
2739
عنوان

روز مادر ... ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 49 پست

[QUOTE=174714592]سلام تو یکی ازتاپیک ها گفته بودیددوسال قانون جذب کار میکنید...میشه بگید جوری وایاکتابم میخونید؟لطفا...[/QUOT

سلام عزیزم 

بله داره نزدیک دوسال میشه 

ابتدای اشنایی من با این قانون زمانی بود ک واقعا من تو یه باتلاق بدی گیر افتاده بودم و خ اتفاقی یکی از دوستانم چندا ویس استاد شریفی رو برا من فرستادن و من وارد این عرصه شدم در ابتدا با ویسای استاد البته رایگاناش ک در اختیار عمومه پیش رفتم و بعد کتاب راز و معجزه شکرگذاری راندا برن . کتابایی مث چهار اثر و بنویسید تا اتفاق بفتد هم خوندم ولی وفتی با فلسفه اصلی قانون از طریق ویسا اشنا شده بودم دیه فهمیدم چرا میگن بنویسین یا نامه ب فرشتهو غیره اما واقعانیازی نیس 

من خودم تابحال ننوشتم خواسته هامو ولی ب همش با ارتعاشات رسیدم خداروشکر💎

[QUOTE=174714592]سلام تو یکی ازتاپیک ها گفته بودیددوسال قانون جذب کار میکنید...میشه بگید جوری وایاکت ...

چقدخوب منم یکم تو این زمینه قدم برداشتم اما نه ب اندازه شما،اتفاقات فردا میخوام برم کتاب بخرم همین کتابهایی ک نوشتیدروبخرم خوبه؟

خدایا!من یاغی نیستم✋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731