2733
2739

انگارمعتادم لوازم آرایش  زیادی میخرم بعدمیگم ولش کن پوستم خراب میشه استفاده نمیکنم انقدی یدفه میبینی بیشترش مونده انقضاشم تموم شده بایدپرتش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من 😅😅😅مرض بخر بچین رو میز ارایش دارم 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
😐😐😐😐 دوستم مریضی مگه

شوهرم سرکارمیره منم آخرهفته هامیگم یه حالی به خودم بدم برم  یه چیزی براخودم بخرم فقطم لوازم آرایش دوس دارم بعضیاشوفقط یباراستفاده میکنم بعداهم یامیبخشم به کسی یامیندازم آشغالی

آخه   حیفم میاداینهمه پول بدم بی استفاده بمونه من اکثراوقات توخونم جایی نمیرم برمم پوستم س ...

منم برای همون استفاده کم برند خریدم 

قبلا معمولی میخریدم ولی یبار درس حسابیشو خریدم دیگه چن سال نمیخرم 

یه ۵۰ ،۲۰ تومن بده جنس خوب بخر دبگه همون اندازه یه نخودم‌میزنی ضرر نزنه به پوستت 

شوهرم سرکارمیره منم آخرهفته هامیگم یه حالی به خودم بدم برم  یه چیزی براخودم بخرم فقطم لوازم آرا ...

دوس نداری خب چیز دیگه بخر.حالا من خوره ی کتونی و کفش و لباس زیر و لباس تو خونه دارم.

ی عالمه تیشرت پسرونه از این گشادا دارم.تو خونم از اونا میپوشم فقط😍انقد راحته

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜