2737
2739
عنوان

خواهرم گروه داره تو واتساپ بعد

432 بازدید | 37 پست

فقط من و ۳ نفر دیگه عضویم از صبح شروع کرده روز بخیر و اینا میگه الانم عکس کاراشو گذاشته جالبه هممنونم کاراشو تو مغازش دیدیم خوب خودش یکاری میکنه مسخرش کنن اههه

😂😂اخی عیب نداره بذا تو حال خودش باشه😂

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
2731
2738
😂😂اخی عیب نداره بذا تو حال خودش باشه😂

😂😂😂😂

واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه ی تاپیک هات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆ماهیو‌ ببین جون بابا😍😅 آهنگو پلی کن بابا😎همه میگن ماهی بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌️اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂✌️عکساش‌ همه هشتک لاکچری نی نی سایته😝سلامتی ماهیا😉

شاید میخاد عضو جدید اضاف کنه یا دوست داره شما اینکارو براش بکنین 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

من چی بگمممممم که جاریم گروه زده فقط منو خودش و اون یکی جاریم هستیم یعنی ۳ نفر بعد برامون هی پیام میده و فیلم می فرسته و اونم ارایشگری میکنه عکس کاراشو میزاره 😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

❤️🌱
2706