2737
2739
عنوان

اگه خواهر و پدرش بفهمند...

332 بازدید | 18 پست

اگه خواهر شوهرم  و پدرش بفهمند ما دلریم جدا میشیم از ناراحتی سکته میکنند بسکه وابسته هستن بهم 

اونا برخلاف شوهرم منو فرشته میدونند 

ولی ابن قدرنشناس

خواهر بیشتر بامن راحته و صمیمی تا دخترش

اگه بفهمند دیونه میشن

یه بار به شوخی  به خواهرش گفتم داشت زار زار گریه میکرد دیگه ننیتونستم آرومش کنم همش میگفت تو گذشت کن

حالا بفهمه جدیه....

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

اون بیشتر به خاطر برادرش میسوزه چون مطمینه دیگه بعد تو کسی پیدا نمیشه که چندسال برادرشو تحمل کنه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با همه مسائل طلاق کنار اومدی مونده همین؟صد سال سیاه میخوام نخوان منو...مهم شوهره آدمه

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2731
اون بیشتر به خاطر برادرش میسوزه چون مطمینه دیگه بعد تو کسی پیدا نمیشه که چندسال برادرشو تحمل کنه

نه عزیزم بخاطر خودمه چون خواهر اینا نداره و منو مثل خواهرش میدونه 

یکم اخم کنم استرس میگیره

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2738
مادرشوهر منم همینطوری بود میگفت بخواین جداشین منو پدرش سکته میکنیم میمیریم وفلان حالاکه مهرمو بخشیدم ...

نه اینارو مطمئنم بدجور شکست میخورن

خواهر شوعرم اصلا بین منو دخترش فرق نمیزاره هرکاری وایه اون بکنه حتنا واسه منم میکنه

اگه مشکلات جدی دارین همون بهترکه بچه نداشته باشین چندسال ازدواج کردین

۷

نه عزیزم بخاطر خودمه چون خواهر اینا نداره و منو مثل خواهرش میدونه  یکم اخم کنم استرس میگیره

باور کن به خاطر برادرشه . برادرشوهرم خیلی اخلاقای بدی داره که چندبار تا طلاق رفتن و برگشتن و مادرشوهر و خواهرشوهرام خیلی هوای جاریمو دارن و همیشه تلاش میکنن به زندگی کردن تشویقش کنن . یه بار خواهرشوهرم گفت هیچ زنی مثل فلانی نمیتونست برادرمونو تحمل کنه بره دیگه همچین زنی پیدا نمیکنه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706