2737
2739
عنوان

کارهای مهم و خوبی که قبل از بارداری باید بکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 28 پست

چکاب دندون از همه مهمتره ورزش ووزن ایده ال 

درنظر گرفتن شرایط اقتصادی ومطالعه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من تو اقدامم آزمایش رفتم و مطالعه کردم 

راستی دندانپزشکم رفتم ، الانم میخوام سی دی های هلاکویی رو گوش کنم کم کم تا تولد تموم کنم...آگاهی تو زندگی خیلی نقش مهمی داره بخصوصم که مادر باشی

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزمایش ها ویتامین و اسید فولیک که جاشون محفوظه. من واکسن سرخجه و هپاتیت هم نزده بودم که زدم. سی دی های پرورش فرزند دکتر هلاکویی رو گوش دادم که عالی بود و از اول میدونستم چی در انتظارمه و باید چیکار کنم دخترم خیلی آرومه و مودب و مهربون و اعتماد به نفس خوبی هم داره. کاری که نکردم و باید میکردم رفتن به دندونپزشکی بود قبلش حتما برو هرکاری دارن انجام بده. یک مقدار هم وسایلی که بچه لازم داره و ربطی به جنسیت نداره و جاگیر نیستن هم گرفتم که خب خیلی به نفعم شد. البته سیسمونی نگرفتم هر موقع هرچی لازمش میشد براش میگرفتم.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2731
چکاب دندون از همه مهمتره ورزش ووزن ایده ال  درنظر گرفتن شرایط اقتصادی ومطالعه

بخاطر کرونا ورزش نشد برم تو خونه هم نکردم ولی وزنم ایده آله

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

تغذیمم از عروسی به بعد درست کرده بودم

2740
آزمایش ها ویتامین و اسید فولیک که جاشون محفوظه. من واکسن سرخجه و هپاتیت هم نزده بودم که زدم. سی دی ه ...

عزیزم خیلی طرز فکرت شبیه منه. ایشالا خودت و خانوادت سالم و خوشبخت باشین 

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️

منم کارای قبل بارداری مثل دندون پزشکی چکاپ کامل  شامل آزمایش و سونوگرافی رو هم خودم هم همسرم شروع کردیم تا زیر نظر دکتر باشیم.بعد اقدام کنیم.
الان شاغلم دارم برای اون زمانم پس انداز میکنم.ناسالم تاجایی که امکانش هست نمیخورم.کتاب میخونم.1مدل کار هنری هم توخونه تمرین کردم یاد گرفتم واسه زمانی که باردارم و سرکار نمیخوام برم.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
الهی خدا بهت یه بچه سالم و خوب بده و خوشبختیتو کامل کنه

فدای محبتتون 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
منم کارای قبل بارداری مثل دندون پزشکی چکاپ کامل  شامل آزمایش و سونوگرافی رو هم خودم هم همسرم شر ...

ایشالا همون موقعی که دوست دارین نینیتونو بغل بگیرین

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️