2410
2553

خانمای عزیزم که تجربه مامان شدن رو دارین بیاین بگین چه کارهایی قبل از بارداری انجام دادین که حالا خوشحالین که اون کارو انجام دادین. مثلا اگه رژیم خاصی داشتین یا کتابی خوندین یا سفری رفتین یا کاری برای خودتون کردین یا حتی آزمایشی دکتری هر چیزی. بگین که ما هم استفاده کنیم. 

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️

من تو اقدامم آزمایش رفتم و مطالعه کردم 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من یه دوره رفتم پیش روانشناس که خیلی راضی ام. الان تو بارداری هم دوباره دارم میرم. سلامت روانی پدر ...

تحسنت به شما مادر آگاه 

عزیزم حتما سه ماه قبل بارداری برو دکتر ازمایش و چکاپ کاملی که لازمه و تست پاپ اسمیر رو برات مینویسه و اینکه از ۳ ماه قبل قرص فولیک اسید رو با تجویز پزشک مصرف کن اگر اضافه وزن داری حتما با ورزش و رژیم درست وزنتو متعادل کن و مهمتر از همه از همون ۳ ماه شروع کن از ادمهای سمی و رومخی دوری کن برای ارامش اعصاب دوران بارداری 🙂

عزیزم حتما سه ماه قبل بارداری برو دکتر ازمایش و چکاپ کاملی که لازمه و تست پاپ اسمیر رو برات مینویسه ...

آفرین به شما برای این پک کاملی که گفتی ولی این مورد آخرو یک ساله دارم رعایت میکنم 😉

من بارداریم یهویی شد کارایی ک دوس داشتم انجام بدم برطرف کردن کم خونی و ضعف بدنم،پس انداز کردن حداقل ۲۰ تومن ک باخیال راحت این دوران بگذرونم چون ما یهو دستمون خالی شد و این داره اذیتم میکنه خونمون نیمه سازه اول خونه رو اوکی میکردم بعد ،ولی خب ما چون مشکل داشتیم خداروشکر میکنم ک ی نینی ناز تو شکممه😍و البته کرونا میرفت بهترم بود 

2714
من بارداریم یهویی شد کارایی ک دوس داشتم انجام بدم برطرف کردن کم خونی و ضعف بدنم،پس انداز کردن حداقل ...

الهی که شکر که دامنت سبز شده خدا بزرگه مشکلات هم میگذره و ان شا الله فقط خاطرات خوب این روزها برات میمونه

من بارداریم یهویی شد کارایی ک دوس داشتم انجام بدم برطرف کردن کم خونی و ضعف بدنم،پس انداز کردن حداقل ...

به سلامتی عزیزم ایشالله نی نیتو سلامت بغل بگیری به چیزای دیگه فکر نکن فقط روحیتو حفظ کن کرونا هم تموم میشه همه درگیریم همونطور که همه کم و بیش درگیر بی پولیو گرونی هستیم 😉

به سلامتی عزیزم ایشالله نی نیتو سلامت بغل بگیری به چیزای دیگه فکر نکن فقط روحیتو حفظ کن کرونا هم تمو ...

مرسی عزیزم اره خودمو زیاد درگیرش نمیکنم اما خب راستش فکرشو نمیکردم کسب و کارمون بخوابه اما خدا بزرگه مطمئنم مشکلات همه حل میشه😍

انشالله موقعی ک دوس داری مامان بشی و نینی سالم و صالح بیاد تو بغلت😍

من همه چی دارم  پول همه چی اما بچه ندارم انگار هیچ ندارم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706