2737
2734
عنوان

این رسم قدیمی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 30 پست
برای اینکه دارن میرن سفر حلالیت بطلبن

خب اگه تفریحی باشه مثلا شمال چطور؟

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ما ب مامان بزرگام گفتیم کافی بود تا اونور مرزو خبردار کردن

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
من که نه، اما مامانم شاید خداحافظی کنه چون برای مکه رفتنش این کارو کرد. من رفتم کربلا فقط حلالیت طل ...

جان جان  

مشهد هوا چطوره؟ به نظرشما کجا مشهد دیدنی تره غیر از حرم؟

2731
جان جان     مشهد هوا چطوره؟ به نظرشما کجا مشهد دیدنی تره غیر از حرم؟

قربونت..امروز مشهد هواش خوب بود ،نسبتا خنک..

ان شاالله قسمتتون بشه بیاین زیارتی و سیاحتی..

غیر از حرم هم دیدنی داره، طرقبه شاندیز، چالیدره و باغ های اطراف و پارک های مشهد، بخاطر کرونا خلوت شده.. و خیلی جاهایی ک خودم هنوز نرفتم😁

قربونت..امروز مشهد هواش خوب بود ،نسبتا خنک.. ان شاالله قسمتتون بشه بیاین زیارتی و سیاحتی.. غیر از ...

به به   

راستش قراره بیام ان شاا...

بخاطر همین موضوع خداحافظی و.. رو پرسیدم.

درسته مرررسی عزیزم

یه دوستامم میگفت خیابون طلاب برو مانتوهای مناسب داره

اصولا سفر زیارتی مثل مکه و کربلا زنگ. میزنن ب کل فامیل 

خلالیت میطلبن ک اگ خدایی نکرده دیگ برنگشتن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

این خیلی قدیمیه دیگ چون اون زمان با شتر و اسب و الاغ مسافرت میرفتم یهو طرف 1 سال توی راه بوده ک بره و برگرده معلوم نبوده خودش بیاد یا جنازش یا اقوامش فوت کنن و اینا دیگ خدافظی ها رو دیدار هارو تازه میکردن ک حصرت نمونه الان ک دیگ کسی اینکارو نمیکنه

خودم كمتر ازتو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو،تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو
به به     راستش قراره بیام ان شاا... بخاطر همین موضوع خداحافظی و.. رو پرسیدم. درسته مر ...

بالاشهر مشهدم بیای پشیمون نمیشی😂

خودم كمتر ازتو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو،تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو
بالاشهر مشهدم بیای پشیمون نمیشی😂

فکر کنم من میام مرکزتون  چیا داره؟  

فکر کنم من میام مرکزتون   چیا داره؟    

صفاش بیشتره دیگ مثلا سمت وکیل اباد صیاد شیرازی هفت تیر هاشمیه بیای مرکز خرید و پاساژ داره و راحتی مثلا توی صیاد شیرازی پاساژ زمرد و چندتای دیگ کنار هم هستن توی هاشمیه برج ابان هفت تیر برج ارمیتاژ خیلی جنسای شیک و خاصی دارن

مثلا خیابون احمد اباد و راهنمایی هم میتونی پیاده روی کنی هم خرید کنی حال هواش خوبه

ازادشهر و امامت هم کلی مغازه هس روبروی پارک ملت خلاصه کلی جای قشنگ واسه تفریح و دیدن داریم همش اون اطراف حرم و پایین شهر نباشین😁

2706