2752
2734
عنوان

۴ روز بعد سقط

235 بازدید | 9 پست

سلام من تو هفته ۵ سقط داشتم امروز ۴ روزع سقط کردم تا امروز هیچ دردی نداشتم فقط خون ریزی داشتم درحد پریودی ولی امروز دلدرد و کمردردم روز سقطمم خودم با چشم جنین رو دیدم افتاد این دردا طبیعیه دردام در حد دردای پریودیع چون پریودای من دردناکه.نگرانم کسی تجربه ای داشته میش کمکم کنین تو شهر غریب تنهام کسیو ندارم حتی مامانمم کنارم نیست کی برم سونو بنظرتون؟؟زیر شکمم درد میکنه با کمرم 

منم ماه پیش سقط کردم عزیزم وقتی سقطشد دیگه دردم تموم شد اصلا دردی نداشتم فقط خونریزی بود تا 7 روز , بعدش هم که خونریزیم تموم شد رفتم مطب دکترم که همونجا خودش سونو کرد و گفت خیلی کم بقایا داری که چیزی لازم نیس خودش میفته , الانم خداروشکر مشکلی ندارم فقط یه دوره داکسی سایکلین خوردم بعدش که عفونت نکنم , شما هم صبر کن خونریزیت که کمتر شد برو 

منم ماه پیش سقط کردم عزیزم وقتی سقطشد دیگه دردم تموم شد اصلا دردی نداشتم فقط خونریزی بود تا 7 روز , ...

منم تا دیروز دردی نداشتم دیروز یه راه طولانی رو بچه بغل رفتم اومدم ممکنه از اون باشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم تا دیروز دردی نداشتم دیروز یه راه طولانی رو بچه بغل رفتم اومدم ممکنه از اون باشه؟؟؟

اره احتمالا مادرشوهر من میگفت باید تا 10 روز کامل استراحت کنی و تا 40 روز هم خیلی سبک کار کنی چون دقیقا بدنت شرایط ادمی که زایمان کرده رو داره و اگه رعایت نکنی بعدا از درد اذیت میشی 

منم ماه پیش سقط کردم عزیزم وقتی سقطشد دیگه دردم تموم شد اصلا دردی نداشتم فقط خونریزی بود تا 7 روز , ...

خودت دیدی وقتی سقط شد من دفع لخته خون ریز ریز دارم دو سه بارم روز اول یکم بزرگتر دفع لخته داشتم  و یه چیزی شبیع توپ سفید وصورتی افتاد و دردام درجا قط شد تا ب امروز ک یکم دلدرد زیر شکم و کمردرد دارم

اره احتمالا مادرشوهر من میگفت باید تا 10 روز کامل استراحت کنی و تا 40 روز هم خیلی سبک کار کنی چون دق ...

اره امرور اذیتم یکم استراحت کنم ببینم چی میشه دو روز دیگ میرم سونو خداکنه بقایا نداش باشم نگرانم

خودت دیدی وقتی سقط شد من دفع لخته خون ریز ریز دارم دو سه بارم روز اول یکم بزرگتر دفع لخته داشتم &nbs ...

نه من مشخص ندیدم 8 هفته بودم دو بار اندازه ی سه تا انگشت کنار هم لخته دفع شد ازم فقط بعدش خونریزی بود دیگه 

اره امرور اذیتم یکم استراحت کنم ببینم چی میشه دو روز دیگ میرم سونو خداکنه بقایا نداش باشم نگرانم

انشالا که چیزی نیست عزیزم نگران نباش , برا من از نظر روحی واقعا اذیت شدم کارم فقط گریه بود چون نی نی اولم بود