2737
2739

پسرم ۳ سال و ۶ ماهشه.۴ روز پیش از رو کابینت افتاد و دندون جلوش یکم لق شد خیلی کم.۴ روز بهش دست نزدم ولی الان که دست زدم هنوز یکم شل بود.نگرانم.شما تجربه ای داشتید؟سفت میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بردم دکتر چکش کرد ،باید ببری دندونپزشک حتما. اگر دندون به مرور خاکستری شد یعنی ریشه اسیب دیده و عصب کشی نیاز داره

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
آره خوبه.لبش ورم کرد ولی الان خوب شد

دختر من ۱/۵سالش بود خورد دهنش به میز ال ای دی چهارتا جلوش لق شد بعد سفت شد بردم دکتر گفت هفت سالگی اگه نیوفتاد بیا بکشم ممکنه فک جوش بشه

2740

وایی خواهر من از رو سرسره  افتاد پایین بعد دندونه دائمیش جابه جا شده بود از تو لثش اومد بیرون 🥺🥺🤕🤕الان نمیدونیم بکشیمش یا ارتودنسی کنیم خیلی زشته😞

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
دکتر چطوری چک کرد؟عکس گرفت؟

اره و دهانشویه مخصوص که عفونت نکنه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
چقدر طول کشید سفت شه؟چطوری غذا میخورد؟

غذا با دندون عقب میجویید ولی هنوزم برای گاز زدن سانویچ و سیب مشکل داره،خدارو شکر یکیش افتاد الان ۷ سالشه.

بردم چند بار دکتر گفت میشه نیمه بیهوش کرد روکش بذارم ولی برای بچه ضرر داره مواد بیهوشی.

البته ۴ تا دندوناش نصف شدن دو تا جلوییاش.یادم نیست چقدر طول کشید سفت بشن

خیلی شل شده بود؟

اره‌.۲تا بودن. به میز تحریر خورد 

بین ۳الی۶ماه طول میکشه سفت بشه. مرتب دکتر چک ش میکرد

2706