2737
2734
عنوان

استوری خ ش

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقش کشیده واسه داداش استوری گذاشته اونم باید میومد از شما اجازه میگرفت😐 یعنی اوناها بهتون گیر نمی ...

البته استارتر فک نمیکنم از کار خواهرشوهرش ناراحت شده باشه،،فک میکنم از رفتار همسرش ناراحت شده که حرف خودشو یادش رفته،،ینی من اینطور برداشت کردم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
بمبه .... این عشقی ک افتاده ب جونم آتیشش تنده....😍

استااد😍

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
البته استارتر فک نمیکنم از کار خواهرشوهرش ناراحت شده باشه،،فک میکنم از رفتار همسرش ناراحت شده که حرف ...

ن حفتش 

اونم باید بدونه حالا ک زن دار شده اولویت اولش زنشه

دیرتر بگه ک سوپرایز منو خراب نکنه

همین کارارو میکنن ک اونم فیل،تر میکنن دیگه😂😂😂

اون یکی برای این استوری میذاره باز اون استوری اینو دوباره میذاره تشکر میکنه باز اون دوباره تشکر اینو ریپ میکنه استوری میذاره 😒 کشتن مارو با این محیط مسخره اینستا

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2738
البته استارتر فک نمیکنم از کار خواهرشوهرش ناراحت شده باشه،،فک میکنم از رفتار همسرش ناراحت شده که حرف ...

انشالله که من بد برداشت کرده باشم

ولی زندگی واقعا بچه بازی نیست که بخوای با اینا اعصابتو خورد کنی واقعا

من نمیدونم و واقعا هم درو نمیکنم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
شعورش باید بکشه زودتر اززنش نگه

ما نمیتونیم برا رفتار بقیه تصمیم بگیریم که،،، همونی ک اول گفتم عزیزم،،دایورت کن،،برات مهم نباشه،،چون واقعا اهمیتی نداره،،هرکسی جایگاه خودشو داره،،قطعا تبریک همسر با تبریک خواهر خیلی متفاوته

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شعورش باید بکشه زودتر اززنش نگه

اوا😐😐😕😕😕😕😕😕

پشمات_ریخت؟#  

مگر مسابقه هست که شعورش باید برسه

اونم خواهرشه هم خونشه و از شما هم شناختش بیشتره

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
انشالله که من بد برداشت کرده باشم ولی زندگی واقعا بچه بازی نیست که بخوای با اینا اعصابتو خورد کنی و ...

فک کنم برداشت شما درست تر بود😂😂

2706