2737
2739
سلام.من یک پسر دوساله دارم موقع شناسنامه گرفتن همسرم سر خود رفته بود اسم آرشیا رو بگیره که ثبت احوال آرشیا ندادن و ارشیا صادر کردن اسم قشنگیه اما من اصلآ دوست ندارمش از روز اول دارم حرص میخورم من یه عالمه اسم دیگه کاندید کرده بودم .الانم پسرمو آرشیا صدامیکنیم اما اینجوری دو اسمه میشه به نظرتون اگر اسمش رو عوض کنم آرشا یا آرشام بذارم بهتر نیست ؟معنی ارشیا تخت میشه و من اصلا خوشم نمیاد.تورو خدا نظر بدین! ممنون
هیچ وقت از کتاب زندگی خسته نشو چون هیچ کس نمی دونه در صفحه بعد چی نوشته!!!
عزیزم به نظر من بچه رو سردر گم نکنی بهتره . منم شوهرم به قول خودش منو مجاب کرد که اسم پسرم بشه امیر سام . من مجاب نشدم و اون هم همین اسم رو گذاشت رو بچم اما من کنار اومدم بخاطر بچه ام . دو ساله با این اسم صداش کردین عادت کرده بچه
دنیای من پسرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوه یکی از سوژه های دعوای من و شوهرم همینه .آخه منم حق نظر دادن داشتم.خیلی نامردی کرد.ارشیا هم زیاده . معنیش رو اصلا دوست ندارم.
زدن کمه به خدا.همیشه تو هر کاری همینجوریه.میخواد منو تدریجی بکشه با این کاراش. نخواستم 180 درجه اسم بچه عوض بشه گفتم آرشام به اسمش نزدیکتره بچه گیج نشه.آخر اسم خودمو شوهرم هم با الف ومیم هست .والا از روزی که شناسنامه گرفته دارم دق میارم
2740
دوست نداری عوضش کن اتفاقا مهم معنی اسمه نه فراووانی اسم فردا بچت ازت میپرسه که مامان معنی اسمم چی میشه ولی نمیپرسه که چندنفر این اسمو دارن ضمن اینکه شاید بچت در اینده نخواد تک باشه مثلا خود من فراوانی اسمم تو جامعه کمه همیشه بچه که بودم دوست داشتم مثل بقیه دوستا و همکلاسیا باشم نه یه آدم خاص پسرت هنوز دو سالشه خیلی راحت میتونه با تغییر اسم کنار بیاد
شوکولات جون اسم پسرت خیلی خوبه که.کاش شوهر منم این اسمو میذاشت رو پسرم ولی یه اسم ایراد دار نمیذاشت تو شناسنامه یه چیز صداش کنیم یه چیز دىگه حالا هم برای تعویض نام باید کلی منتشو بکشم که بهم وکالت بده ماشالا ما بچه رو میزاییم زحمتشو میکشیم اما ولی بع حساب نمیایم و همه ی حق ها با پدرها و پدر بزرگهاست !!!مثلا الان پدر شوهرم هنوز بچه ی منو ندیده بعد دوسال حق ولایت اون بیشتر از منه!! یعنی باید برم بمیرم دیگه!!!!!!!
میشه دوستان عزیز بازهم نظربدن.خواهش میکنم شما عضوی ازاین جامعه هستید و من میخوام عکس العمل ها و نظرات جامعه رو بدونم.آرشیا یا آرشا یا آرشام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟