2733
2739
عنوان

دیروز بعد از سونو واژینال دچار لکه بینی شدم تورو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 6685 بازدید | 52 پست
از طریق مقعد بزارم؟؟‌چون از وازن میترسم

اره فدات از مقعد خیلیییییی بهتره جذبش 

تا زمانی که لک و خون داری از واژن ممنوع هست 

تازه بخوایم بزاری کلا دو بند انگشت داخل کن شیاف رو 

نگران نباش عزیزدلم به پهلوی چپ بخواب 

همه عین هم نیستن ...شما خوب میشی چون میگی لک قهوه ای شده داره تموم میشه ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اسی نترسه  من بچه سومم انقدر خوب بودما  رفتم برا قلبش  بیشرف سونو کرد همچینم ...

واای خدای من چقد بد 😭😭

خداروشکر که الان بارداری ⁦♥️⁩ 

والا منم تو بارداری هیچوقت جرات نکردم برم واژینال گفتم یه بلایی سرکیسه ابمو بچه و.. میارن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
2738
واای خدای من چقد بد 😭😭 خداروشکر که الان بارداری ⁦♥️⁩  والا منم تو بارداری هیچوقت جرات نک ...

اره متاسفانه بدشانسم توی دکتر شدیدا 

نکنه افتادگی رحم که داشتم اینم هی فشار داده بود بدتر شد 

حالا سر این استراحت مطلقم خدا بزرگه ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
اره متاسفانه بدشانسم توی دکتر شدیدا  نکنه افتادگی رحم که داشتم اینم هی فشار داده بود بدتر شد&n ...

آره ان شاءالله سلامت بغلش کنی ⁦♥️⁩

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706