2737
2739

انقد دلم میخواست حامله بودم ویار میکردم😌

ویار چطوریه؟ 

اگر چیزی که ویار کردید نخوردید چه حالی میشید؟ بچه چیزیش میشه؟

و اگر فصل چیزی که ویار کردید نباشه چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دارم ۷ هفته رو پر میکنم چند روز پیش همسایمون قرمه سبزی پخته بود جوری دیوانه شدم بودم که بشقاب خالی برداشتم با قاشق انگار که قرمه سبزی میخورم 😅😅😅

شوهرمم خونه نبود برام از بیرون بگیره سبزی قرمه هم نداشتم بپزم 😔😂

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2738
من دارم ۷ هفته رو پر میکنم چند روز پیش همسایمون قرمه سبزی پخته بود جوری دیوانه شدم بودم که بشقاب خال ...

یعنی از همون اول ویار شروع میشه؟ی سوال.. موقع موعدتون ک هتوز نمیدونستی بارداریم ویار داشتی؟

به نیت 
من دارم ۷ هفته رو پر میکنم چند روز پیش همسایمون قرمه سبزی پخته بود جوری دیوانه شدم بودم که بشقاب خال ...

واااای الهی 😯 خوب یک نکرد واسه توعه حامله بیاره! خودت میرفتی در خونشون یک ظرفم میبردی به شکمت اشاره میکردی ویارونتو میگرفتی میومدی😃

یعنی از همون اول ویار شروع میشه؟ی سوال.. موقع موعدتون ک هتوز نمیدونستی بارداریم ویار داشتی؟

آره من از عاشق شیرینی بودم برادرشوهر خریده بود روبروی من خورد گلاب به روت بالا آوردم الانم حالم بد شد اسم شیرینی امد همم از ترشی بدم می امد یهو دلم ترشی خواست 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2706