2737
2739

من و شوهرم دعوامون شده سر ي موضوعي صب باهاش حرف زدم گفتم درمورد اون موضوع ك حرف زديم الان چرا دوباره مث بچه ها قهر كردي كلا تا سه روز ميخواد بره تو لاك خودشو حرف نميزنه خير سرم اومد باهاش حرف بزنم الكي روزمون رو خراب نكنيم  يهو گف برو گمشو اقه صدا نده يني بار اولش بود اينجوري حرف ميزد خيلي ناراحت شدم پاشدم رفتم تو اتاق يهو زدم زير گريه اومد پيشم گف چته دوباره بهش گفتم ب تو ربطي نداره برو گمشو نبينمت من تا حالا هيشكي اينجور باهام حرف نزده بود يني شوكه شدم تا اين بهش گفتم يهو جا گزاش رف الان نميدونم خوشحال باشم يا ناراحت 🤕

هزار مرتبه شکرررررت ب خاطر هدیه ای ک‌بهم دادی تا آخر عمر مدیونتم خودت مواظبش باش تو روز تولد حضرت معصومه بی بی چکم مثبت شد ١٢تير صداي قلب كوچولوشو شنيدم الهي فدات شم آروم جونم خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمییین😍 قلبای مچاله شده ی زیادی رو دیدم ک خدا نجاتشون داده خدایا عهدی ک تو سختی و ناراحتی باهات بستمو تو خوشی شادی نمیشکنم 🥺زمانی دستمو گرفتی و ارزومو براورده کردی ک از همه عالم و ادم بریده بودم شده بودم ی ادم تنها فقط ورد زبونم بود من ب دنیا اومد ک نحس بمیرم امیدی ب ادامه زندگی نداشتم مث هميشه دستمو گرفتي 😻و او خداوند ناممكن هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کار بدی کردی

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2738

با دلخوری برو پیشش همین جمله رو بهش بگو ک از رفتارش ناراحت شدی و انتظار چنین کاری رو نداشتی 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

با فوش دادن دلتون خنک میشه ولی حریما بینتون ول میشه

تو یجوری رفتار کن که اصلا این حرفا نباید تو خونه امون باشه.

الانم اومد بهش بگو یه چشمه بهت نشون دادم که منم میتونم بد و بیراه بگم مثل خودت ولی تربیتم نمیزاره و نمیحام فردا اینده بچه هامون بیتربیتی باشه پس سعی کن دیگه تو هم نگی 

اینجوری به ضرر هردومونه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
ولش کن. دیگه کش ندین اومد آشتی کنین بابا. قهر چیه مگه بچه این 

يني واقعا ك اومدم باهاش حرف بزنم خير سرم يهو گف برو گمشو هيش موقعه اينجور نميگه خيلي ناراحت شدم يني اگه جوابش نميدادم تا ي هفته نگاشم نميكرد اخ خوب شد جواب دادم 😒😒 حداقل دلم خنك شد

هزار مرتبه شکرررررت ب خاطر هدیه ای ک‌بهم دادی تا آخر عمر مدیونتم خودت مواظبش باش تو روز تولد حضرت معصومه بی بی چکم مثبت شد ١٢تير صداي قلب كوچولوشو شنيدم الهي فدات شم آروم جونم خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمییین😍 قلبای مچاله شده ی زیادی رو دیدم ک خدا نجاتشون داده خدایا عهدی ک تو سختی و ناراحتی باهات بستمو تو خوشی شادی نمیشکنم 🥺زمانی دستمو گرفتی و ارزومو براورده کردی ک از همه عالم و ادم بریده بودم شده بودم ی ادم تنها فقط ورد زبونم بود من ب دنیا اومد ک نحس بمیرم امیدی ب ادامه زندگی نداشتم مث هميشه دستمو گرفتي 😻و او خداوند ناممكن هاست 
چند سال ازدواج كرديد؟؟

سه سال عقد يه سال عروسي

2706