2737
2734
عنوان

عدد بتا خیلی پایینه؟

332 بازدید | 41 پست

دیروز ازمایش دادم عددبتا۴۲ بود و رنج ازمایشگاه ۲۵به بالا یعنی مثبت...۴روز عقب انداختم دورم ۲۴روزست روز ۱۷سیکلم تخمک گذاری داشتم دکترم گفته زود بوده واسه ازمایش اصلا اصلا نگران نباش حتی نگفت تکرار کن..ولی بازم نگرانم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه خیلی نگرانی درست ۴۸ ساعت بعد ازمایشت رو تکرار کن اگه دو برابر شه دیگه بدون مشکلی نیست.مبارکت باشه ان شالله به سلامتی بغل بگیریش🖤

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
نگران نباش مبارکه فقط زود رفتی قشنگ استراحت کن و برای اومدن تو دلیت برنامه ریزی کن🤗🤗🤗

مطمئن باشم

فردامیرم تکرار کنم نمیتونم تحمل کنم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2738
درست گفته نگران نباش بالا میره  خیلیممممم تبریککککککک

فداتشم گلم

اگه خیلی نگرانی درست ۴۸ ساعت بعد ازمایشت رو تکرار کن اگه دو برابر شه دیگه بدون مشکلی نیست.مبارکت باش ...

خیلی استرسیم تحملم پایینه

فردا باید برم تکرار کنم

دکترم گفته داره اروم اروم میره بالا چیکارش داری خوب😅

نه بابا استرس نداشته باش مباذک باشه عزیزم

شما دقیقا چندروز بعد از اخرین پریودی رفتین ازمایش؟

اقا من بتا دادم0.69 این یعنی چی بلدین بگین

رنج ازمایشگاه چنده

عزیزم استراحت کن ۴۸ ساعت دیگ دوبارہ حتماااا ھمون ازمایشگاہ بتا رو تکرار کن ببین بالا میرہ

فردا باید برم

دکترم با قاطعیت گفت خیالت تخت گفته زود رفتی

2706