2733
2739

بیاین با هم مهارت های ارتباطی رو دوره کنیم

منم بعد از دو سه دوره آموزش مهارت های ارتباطی کمکتون می کنم

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   

اصفهانی هستین؟!؟! 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه چطور

خانباجیو اصفهانیا میگن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
دوستان اینجا مهارت رو در دعوا و قطع رابطه میبینن😂😐

بله متاسفانه 

طلاق که آخرین راه در مباحث زوج درمانیه اینجا راه حل شماره یکه😀

2738
نه من تهرانی هستم گفتم از فرهنگ های دیگه هم بهره بگیرم😀

درسته  منم موافق این هستم بعد جالبش اینه نصفش دروغه 

یکی از ابتدایی ترین و مهمترین مهارت های ارتباطی سر زده نرفتن به منزل دیگران هست . حتی نزدیک ترین اعض ...

بله در ارتباط موثر حفظ مرزها و رعایت آداب طرف مقابل به شدت مهمه

یکی دیگه برای ما خانمها این هست که بدونیم از نظر شرعی قانونی عقلی اخلاقی عرفی و....اولویت اول زندگی مون باید همسرمون باشه در شرایط کلی و اگه این اصل را رعایت کنیم خیلی از مشکلات به وجود نمیاد . 

نصف چه چیزی؟

این دعوای طلاقو خیانتو مردن همسرو 

یکی دیگه برای ما خانمها این هست که بدونیم از نظر شرعی قانونی عقلی اخلاقی عرفی و....اولویت اول زندگی ...

بستگی به اولویت بندی آدمها داره 

و باید ببینیم اگر اولویت نبودیم چه جوری اولویت شویم

2706