2733
2739
عنوان

تيكه انداخته بهم؟

217 بازدید | 16 پست

با نامزدم حرف ميزديم كه ديگه گفت فردا زود بيدار ميشه و منم گفتم ميرم بخوابم بهش گفتم شب بخير .. اونم گفت شب بخير خوب بخوابي دلت لالا گفتن ميخواد ..... اين حرفش يعني چي ؟ تيكه انداخت بهم!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوددرگیری داریا بعدا بیچاره دهنش آسفالته هرچی بگه میخوای بشینی فکر کنی تیکه بود نیش و کنایه بود یا چی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
به توام همينو ميگه نامزدت😂😂😂 اخه من تا حالا اينو نشنيده بودم تعجب كردم 

والا منکه دوتا بچه دارم آخرشب مثل زامبی میشم و دوتامون از خستگی شهید میشیم😅کار به این لوس بازیا نمیرسه

ولی نامزد بودیم پیام میدادیم موقع شب بخیر میگفت کاش پیشت بودم واست لالایی میگفتم خوابت میکردم😐

والا منکه دوتا بچه دارم آخرشب مثل زامبی میشم و دوتامون از خستگی شهید میشیم😅کار به این لوس بازیا نمی ...

اخي چه قشنگ.. البته اگه اينو به من بگه با اين جمله بندي.. احساس ميكنم كه منظور ديگه اي داره😂😂 يه مقدار فكر  منحرف پسرا باعث ميشه بد فكر كنم😂

2706