2733
2739
عنوان

ادامه تاپیک قبلی بیاید راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 32 پست
فرداشب دییگه نه زنگ بزن نه پیام بده .همون اندازه ای بهش بهابده که اون میده قطعا متوجه تغییر رفتارت م ...

نمیفهمه اصلا دردم اینه😔😔😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
نمیفهمه اصلا دردم اینه😔😔😔

وقتی بهت توجه نمیکنه توهم مثل خودش باش سخته ولی درست میشه یا برات  وقت میگذاره یا کلاتموم

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این شمارو بعنوان زاپاس نگهداشته اون از حست به خودش مطمئنه میدونم چقدم اذیتت کنه بازم میبخشی ولی اون مطمئن نیست از حس احتمالا موقع کات هم با یکی دیگه بود الانم گاهی سردو گرم میشه احتمالا دودله بخاطر بعضی چیزا ک نمیتونه با شما در جریان بذاره تصمیم قاطع نمیتونه بگیره