2733
2739
عنوان

چه وعضشه یه مشت احمق‌ریختن تو سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2970 بازدید | 205 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا دارن میگن نی نی سایت.... ن آقا سایت یا گنده سایت یا مرد سایت.... یعنی واقعا مردا از اون سیبیل پش ...

بعًی میان ببننن زنشون چکار میکنن😐

بعضی ها کار دارن میان

بعضی هاهم سر احمقیشون

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)
2728
خندم گرف برا حرفت😁

تو فقط بخند😉

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
ببخشید نتونستم جلو خودمو بگیرم.شماهم اگه بیشتر حواستون ب سایت باشه ممنون میشیم

این کاربر فقط 7 دقیقه بود که عضو شده بود و تعلیق شد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
حالت تهوع گرفتم بخدا    

اه اره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)
منم‌تگ‌کنین ببینم کنجکاو شدم😂😂

😐😐😐 تاپیکش ترکید

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2738
😍

🤩

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
این کاربر فقط 7 دقیقه بود که عضو شده بود و تعلیق شد

نینی یار مرسی ازت بخدا دمت گرم🤦🏻‍♀️♥️

بعًی میان ببننن زنشون چکار میکنن😐 بعضی ها کار دارن میان بعضی هاهم سر احمقیشون

اینایی ک کار دارن میاین چی کار دارن ها؟؟ مثلا میخان ببینن بچشون سالمه یا بیبی چکشون مثبته.... اون دسته دیگه هم احمقن دیگه... جواب ابلهان هم خاموشیس

انقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ  

حالا یه مریض یه غلطی کرد اینقدر تاپیک نزنید بقیه هم بفهمن‌و کنجکاو بشن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
اینایی ک کار دارن میاین چی کار دارن ها؟؟ مثلا میخان ببینن بچشون سالمه یا بیبی چکشون مثبته.... اون دس ...

🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂😂

اوناک حتما ولی دارن بهت توهین میکنن و اینا باید چکار‌کنی؟

من خودم‌عصبیم اعصابم‌خورد میشه دستم‌یخ‌میکنه🤦🏻‍♀️💔

حالا یه مریض یه غلطی کرد اینقدر تاپیک نزنید بقیه هم بفهمن‌و کنجکاو بشن 

دقیقا

حالا تا سه ساعت باید ترکشاشو تحمل کنیم😑

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
2706