2737
2734
عنوان

اویزون بودن 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه هنوز نامزدته واقعا ی فکری به حال خودت کن

نه میدونی چیه همه میگن رفت خیانت کرد ولی من میدونم دستم بهش نزد چون رفت برگشت به گ وه خوردن ببخشیدا افتاد گریه کرد حتی چون دوراشو زد دید هیچکس مثله من نمیشه

2731
بدبخت نیست از دخترای لارج خوشم میاد  هیچ پسری نمیتونه منت بزاره سرش تازه میتونه سر پسرا منت ه ...

😂عزیز 

نمیدونم شنیدی یا نه ولی اینو نمیگن میگن انقدر بدبخته کسی نگاهش نمیکنه مجبور برای اینو اون خرج کنه تا کسی پیشش بمونه

2738
اگه دنبال یه نفر مثل شما بود پس چرا رفت دور بزنه؟!

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😂👍🏻😂👍🏻😂👍🏻😂👍🏻😂👍🏻😂👍🏻😂😂😂  نمیدونم خنگه یا خودشو زده به اون راه

فردا تاپیک میزنه   مچ شوهرمو با دختر گرفتم چیکار کنم

نه میدونی چیه همه میگن رفت خیانت کرد ولی من میدونم دستم بهش نزد چون رفت برگشت به گ وه خوردن ببخشیدا ...

اینجوری نگاه کن ...خیلی راحت(چه برای اذیت چه هوس چه هر چیز دیگه ای) شما رو رها کرد و رفت با ی دختر دیگه ..ایشون پتانسیل بالایی برای خیانت دارن تا دیر نشده بهش فکر کن

اینجوری نگاه کن ...خیلی راحت(چه برای اذیت چه هوس چه هر چیز دیگه ای) شما رو رها کرد و رفت با ی دختر د ...

فک نکنم کلا حرفتو بفهمه‌..   کامنتاشو نگا   رسما داره خودشو گول میزنه

اسی خودتو زدی به خواب کسی که حالا به هر دلیلی یبار خیانت کنه بازم میکنه کاش زندگیتو خراب نکنی

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
یبار دیگه حالا که دید چقد خنگ و ساده ای   دیگه راحته😂✋🏻خاک

😂😂😂نامزده من جون ب عزراعیل نمیداد یعنی یه جوری عاشقم شده برای مادرش خرج نمیکنه ولی برای من چرا 

2706